Skocz do zawartości
Forum Burgmania

a może test A2?


Gość leszi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Ja już testowałem w czasie powrotu z Berlina... radzę uważać na łączenia asfaltu i często występującą breje błotną :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja już testowalem jadąc do Łodzi. Jechałem 4oo i odebrałem ta trasę pozytywnie, ale przychylam się do zdania Mariusza, trzeba bardzo uważać na rożne niespodzianki - to jeszcze miejscami plac budowy. Brak warstwy scieralnej na około 20 km przed Strykowem ( odczuwale nierównosci ) i brak siatki chroniacej przed zwierzętami. To troszkę niebezpieczne w szczególności w nocy jadąc 2oo.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A co tu testować, poczekajmy na zakończenie placu budowy :)

Zgadzam się w 100% sugeruję poczekać, chyba, że ktoś musi !scooter Testowałem wracając do domu z Berlina.

Odnośnik do komentarza

e tam.. jak bedziemy tak czekac az skoncza to sobie potestujemy dopiero w sezonie 2013, bo przecie nie bedziemy w listopadzie jezdzic.....no i zeby przetestowac to nie bedziemy jechac 100, tylko takie neutralne bezpieczne max 80.... czyz nie?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Max 80 to nie testowanie tylko przejażdżka. A swoją drogą brak siatek chroniących przed zwierzętami to poważny mankament, tym bardziej, że wracając z Berlina widzieliśmy na tym odcinku sarny. Miejscami ograniczenia do 70km/h i spore nierówności na łączeniach, a podczas deszczu sliska mazia błota. Super, że już jest otwarty ten odcinek bo do Łodzi leci się super w porównaniu z poprzednia trasą, ale na przejażdżki polecam inne tereny.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Rozmawiałem dziś po spocie ze znajomym z zaprzyjaźnionego klubu moto (czasem wpadają pod C66).

Wrócił wczoraj w nocy z Berlina... trasę do Wawy (dokładnie z Berliner- Ringu) pokonał 4oo w.... 3.45 h... i jak go znam mówił prawdę :) . Potwierdził to co i mi działa na nerwy: postoje na bramkach powodują mocny spadek średniej V :)

Co ciekawe, lecąc starą poznańską do Berlina jest równe 6 paczek. Nową A2 mamy łącznie 550 km.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

do Strykowa przetestowałem w 40 minut leciałem cały czas około 160 km/h

odbieram pozytywnie tylko A2 zjadła mi flage .......

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...