Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nieprawidłowe logowanie


pidzam

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z prawidłowym zalogowaniem się. Wpisując swój login i hasło jestem w profilu jako Pidżam. Natomiast Pidżam wspisując swoje hasła wogóle nie może się zalogować? Występuje to i na komputerze domowym jak i służbowym. Mirka

Odnośnik do komentarza

U nas jak Bafka wpisuje swój login i hasło to loguję się ja a jak wpisuje swój login i hasło czyli dzięgiel to nie można się zalogować wcale

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się. że problem powstaje dlatego, że nicki Mirka- Pidzam oraz Bafka- Dzięgiel używają tego samego adresu emailowego. Po przenosinach, nowy system musiał "oszaleć". Dzieki za info, będziemy nad tym pracować i starać się przywrócić wcześniejsze funkcje...

Odnośnik do komentarza

No cóż, w dalszym ciągu nie mogę się zalogować. Nie mogę teraz zmienić e-mail, bo nie mogę wejść na swój profil. Zresztą Bafka pisała że to nic nie zmieniło. Co dalej?

Mirka

Odnośnik do komentarza

Ja osobiście nie wiem :clapping: , doradziłem Bafce wyczyszczenie cache, zmieniła adres emailowy i dalej nic.

PS. Problem dotknął osoby, które miały ten sam adres emailowy na 2 nicki...

Odnośnik do komentarza

Logować się można za pomocą adresu email plus hasło albo nicka plus hasło. Może spróbować logowanie na podstawie nicka? Jakoś nie widzę związku (problemu dla forum) w logowaniu się używając tego samego adresu maila jeżeli są dwa różne hasła. System czyta dwie dane nie jedną i jeżeli pasują to loguje. Chyba, że hasła identyczne wtedy system może się buntować.

Odnośnik do komentarza

Problem jest taki, kiedyś, lata temu, system pozwalał, dziwnym trafem, na rejestrację dwóch nicków z jednego adresu email, dzisiaj system tego już nie akceptuje, co jest normalne -> jeden nick - jeden adres email. I pewnie tu jest pies pogrzebany.

Sprawdziłem konta, oba są, z poziomu administracji wyglądają dobrze, ale z poziomu forum nie udało się na nie zalogować. Walka trwa :) .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mirka nie mogę poradzić sobie z Pidzamem. Próbowałem na tym samym patencie co w Wami dziewczynami i nic.

Spróbuj narzędzia "zapomniałem hasła" w panelu logowania.

Odnośnik do komentarza

To znowu ja :) Pidzam zrobił jak pisałeś. Logował się nowym hasłem i z swoim loginem i z swoim adresem @, i nic z tego, dalej nie może się zalogować. Robi się marudny, proszę o szybką interwencję :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...