Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Burgmania 2012 - after party


papcioch

Rekomendowane odpowiedzi

Przy stoliku tuż po zmroku rozmawiało się po trochu....

Padł pomysł na różowe koszulki z siateczki... kto się przyzna do pomysłodawstwa? Nieważne, ale gdyby tak na początek grupa dolnośląska miała klubowe kamizelki w kolorze pink zamiast czarnego? Tak małymi kroczkami i cel osiągniemy.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A gdzie ten stolik stał/był, że pojawił się taki pomysł? Nic nie wiem w tym temacie. Kolor pink ... Hmmm... Jestem czasami szalony ale czy aż tak ? :clapping:

Odnośnik do komentarza

Przepraszam że się włączę do dyskusji i wyrażę moje zdanie ..

Nie źle byście wyglądali , nie obrażając nikogo , jak banda P.....ów przejeżdżając przez miasto .

Odnośnik do komentarza

Papcioch ja tam pamiętam coś o koszulkach, nie kamizelkach. Różowych odblasków nie widziałem jeszcze nigdy chyba ;P

Kolego ERT takie wypowiedzi to wyglądają jeszcze gorzej :clapping: Jeździ to się w ciuchu do tego przeznaczonym i sandałach, a nie w koszulce z siateczki.

Mi pomysł się podoba - namierzę gdzie i za ile takowe machną z naszym nadrukiem.

Jakieś logo dolnośląskie trzeba jeszcze wykombinować!

Odnośnik do komentarza

Proponuje aby temat omówić przy nalbliższym spotkaniu. W ten weekend jestem w Berlinie ale już w następny możemy zorganizować jakiegoś spota może być u mnie. Przy grillu i piwku coś wymyślimy.

Odnośnik do komentarza

Odblaski niech będą żółte, byle siateczka miała właściwą barwę. Napiszę maila do Jagatexu czy mogą takie wyfarbować.

Misioooo zasięgnij fachowej porady kobiecej, czy da się trwale przefarbować tą kamizelkę co masz - tak na wszelki wypadek, jakby Jagatex zaniemówił z wrażenia.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pomysł macie dobry - tylko naprawdę nie w tym kolorze !!! . Dla mnie będziecie kojarzeni z my little pony .

mylittlepony.jpg

Odnośnik do komentarza

HMHMMMMM...czuje się wywołany do tablicy :ninja: ....z tymi różowymi kamizelkami to mam mieszane uczucia, ale przekłuwania sutków nie odpuszcze :Jumpy: ....a tak poważnie na pewno fajnie byłoby jakoś zaznaczyć przynależność na wrocławskich ulicach i bezdrożach, myślę, że nawet zachęciłoby to ewentualnych nowych członków bractwa, jestem obiema rękoma za, chętnie też się spotkam, jeden wyjątek, wracam 16 w sobotę z wakacji, więc proszę w miarę możliwości pod wieczór lub w niedzielę, do zobaczenia i do tego czasu pomysły na oznakowanie Dolnośląskiego Bractwa Skuterowego...( nawet wpada w ucho ) miło widziane

...jest wolna domena dbs.wroclaw.pl.......lub dbs.net.p.....

Odnośnik do komentarza

Dorzucimy troszkę więcej na serwer Burgmanii i nam subdomenę może dadzą dbs.burgmania.net :) Byłoby pięknie, a z subdomeną nie ma problemów tyle co z rejestracją nowej :)

@ Markiz - mamy przecież też domenę markizową ;) Sam masz swoją, a dolnośląskiej ogólnej nie chcesz? :(

Na logo DBS proponuję klasykę w najlepszym wydaniu:

nrj.png

Różowe jednorożce są DaBest!

Odnośnik do komentarza

Jagatex odzyskał mowę i poprosili mnie o kontakt telefoniczny ;). Siatki mają czarne albo czerwone. Odblaski albo żółte, albo białe.

Jest opcja zrobienia kamizelek z różowej tkaniny, takiej dziurkowanej jakby się szpilką ponakłuwało całą. Jeszcze nie robili z tego kamizelek, ale sprawą zainteresował się główny bos i stwierdził, że dadzą radę. Farbowanie siatki ponoć nie wchodzi w grę, ale tak pomyślałem, że różowy spray fluorescencyjny dałby radę.

Misioooo. Na takiego jednorożca to myślę, że byłby ktoś chętny z krainy rycerzy kopie kruszących... można nawet pomyśleć nad honorowym (przepraszam) członkostwem.

M@rkiz. Stolik stał w prywatnej loży, do której przychodziły różne osoby i zwykle szybko uciekały usłyszawszy trochę pomysłów.

Karolina. Ja myślisz, co sobie Burgmaniacy pomyślą jak jednak wrócisz spowrotem do Wrocławia...?

Arkadiusz. Przykro mi, ale już zaklepaliśmy ten pomysł i dla siebie musisz wybrać inny kolor. no albo przyłącz się do nas ;)

Oj MAKI, MAKI - Twój pony moze być różowy a my już nie?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Aaa...już wiem która to loża, dobrze mi intuicja podpowiadała, żeby tam nie wchodzić... :)

A do Wrocławia na pewno nie wrócę, a jeśli przyjadę na chwilę, to najwyżej będę udawać, że Was nie znam... ;)

P.S. Na motobajzel proszę mi się normalnie ubrać! ;) Bo inaczej.... !czary

Odnośnik do komentarza

Różowe z siateczki, powiadacie...

Proponuję do kompletu skórzane spodnie, wiecie, takie z wyciętą dziurą na pośladkach.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Przypominam, że pink został wywołany w loży szyderców w Żywcu po co najmniej kilku piwach i herbatach z wiśniówką jako żart i kupa śmiechu więc myślę, że niektórzy powinni nie spinać tak pośladków bo będą mieli problemy ze zwieraczami na starość...Misiooo myślę, że pomysł loga jest super, ale może przygotujmy kilka projektów i coś wybierzemy ( niekoniecznie przez konkurs sms pomni doświadczeń z koko-koko eurospoko )...ogólnie spokojnie podejdżmy do tematu, spotkamy się w weekend i może coś obgadamy bez gorących głów...m@rkiz, subdomena na też burgmanii jest ok

Odnośnik do komentarza

Czyli jak? Proponuję w sobotę o 13 zbiórka pod fabryką volvo przy Mydlanej. Wyruszymy do Długołęki do knajpki Rancho. Tam o gadamy temat i ew. obiadek zjemy. Parking tam jest.

Odnośnik do komentarza

Wstępnie na duże TAK.

Marcin. Fajnie by było, jakbyś też się wybrał i pokazał w tych spodniach. Wszelkie sugestie mile widziane :wink32:, a Kaśka będzie dozgonnie Twoją fanką ;) . Ja to już tylko zakupem MP4 będę mógł jej zaimponować.

Odnośnik do komentarza

Qrde jakbym mial pink to dzis pewnie paciaka parkingowego bym nie zaliczyl :gathering: a tak to kirunek i plastik przód do klejenia/wymiany. Ale... kto się nie przewróci ten się nie nauczy. Jam cały i rześki.

Jutro na 13 sie nie wyrobie. Blizej 15 bysmy wyjechali.

Odnośnik do komentarza
Różowy jestem skłonny nabyć, a malując w odpowiednich miejscach zyskam dodatkowe zabezpieczenie oryginalnego lakieru w razie upadków bezślizgowych, bo na tarcie to raczej dużo to nie pomoże.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...