Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czerwiec w W - M


MAKI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

No Brać Mać W-M !!

Zlot Burgmanii 2012 zaliczony (z małymi chorobami )

EURO 2012 przed nami , ale ten miesiąc oprócz stejków musimy sobie jakoś uatrakcyjnić .

A więc wytężać umysł i czekamy na propozycje :oops:

Odnośnik do komentarza

Cieszę się, że wszyscy z naszego regionu cało i bezpiecznie dotarli do domów po zlocie w Żywcu :P Tylko jakoś Was w ogóle nie widać na zdjęciach :)

Odnośnik do komentarza
name='czaro69' timestamp='1338836910' post='250321']

Cieszę się, że wszyscy z naszego regionu cało i bezpiecznie dotarli do domów po zlocie w Żywcu :P Tylko jakoś Was w ogóle nie widać na zdjęciach ;)

[/u]

Mieliśmy tyle roboty,że nie było czasu pozować do zdjęć :)

Odnośnik do komentarza

[quote name='MAKI' timestamp='1338797321' post='250198'

]... ale ten miesiąc oprócz stejków musimy sobie jakoś uatrakcyjnić .

A więc wytężać umysł i czekamy na propozycje :clapping:

jest jeszcze kurs pierwszej pomocy, spotkanie ma być w ...Ełku, bodajże 23.06

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Cieszę się, że wszyscy z naszego regionu cało i bezpiecznie dotarli do domów po zlocie w Żywcu :Jumpy: Tylko jakoś Was w ogóle nie widać na zdjęciach :Jumpy:

Czarek ty chyba okularów nie miałeś - a te pomarańczówki to myślisz że skąd się wzięły ?

A tak na marginesie to Rafał i Jaro robili zdjęcia to niech powysyłają - Ja nastawiony byłem na Ewrybady :Jumpy: , ale na drugi dzień :ninja::Jumpy: . Szkoda słów

Odnośnik do komentarza

Tak na prawdę to każdy jest na jednym zdjęciu :notworthy: Relacje z Burgmanii zdacie na Litwie :clapping:

Czaro 69, dowiedziałem się - możecie spokojnie jechac na dowodach, bez paszportów...

Odnośnik do komentarza

Witam kolegów z krainy wiecznych jezior :frusty: .

Chciałem tylko podziękować że mimo takiej odległości do Żywca dotarliście na zlot .

Szacun chłopaki i pozdrawiam serdecznie .

P.S

Szkoda tylko że nie mogliśmy się pożegnać , ten z Malborka tak poganiał :clap: .

Odnośnik do komentarza

P.S

Szkoda tylko że nie mogliśmy się pożegnać , ten z Malborka tak poganiał :frusty: .

Jak byś miał Burgmana, też byś tak poganiał :lightbulb:

A Zacne, spokojnie i dostojnie pojechały !!! :) Pożegnały się, jak należy !!!

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

P.S

Szkoda tylko że nie mogliśmy się pożegnać , ten z Malborka tak poganiał :frusty: .

Wiem Wiem , widziałem jak poganiał . Ja jeszcze przed śniadaniem byłem jak ten kolega od krzyżaków Oilo do Burka dolewał stojąc w pełnym rynsztunku do drogi :)

Robson też latał jak by mu na ogon ktoś posypał :chair:

Po raz pierwszy i ostatni Zacna jechała na lawecie . Na dzień dziejszy 3 elementy do pomalowania po takim transporcie :lightbulb: No cóż jak to ktoś powiedział STRATY muszą być :blush:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No niestety Ja tego dnia byłem obojętny :frusty: ---Tak mnie coś na żołądZiu zaległo że myślałem że coś urodzę :chair: .

Zresztą Rafał i Jaro coś na ten temat wiedzą jak w Białymstoku musiałem pod garażami się ewakuować :lightbulb: . Ah szkoda słów - ale warto było !! :) !placz

Odnośnik do komentarza

No niestety Ja tego dnia byłem obojętny :wink32: ---Tak mnie coś na żołądZiu zaległo że myślałem że coś urodzę :blush: .

Zresztą Rafał i Jaro coś na ten temat wiedzą jak w Białymstoku musiałem pod garażami się ewakuować ;) . Ah szkoda słów - ale warto było !! :pimp: !placz

Oj coś wiem na ten temat,do tej poru przy garażu muchy latają... :chef:
Odnośnik do komentarza

Mamy zdjecia,ale to sa zdjecia podobne jak ludzie na forum zamiescili,w dziale wrazenia itd... Mam kilka z wypadu na slowacje,na litwie dam do wglądu :-)

Odnośnik do komentarza

Wiem Wiem , widziałem jak poganiał . Ja jeszcze przed śniadaniem byłem jak ten kolega od krzyżaków Oilo do Burka dolewał stojąc w pełnym rynsztunku do drogi :)

Robson też latał jak by mu na ogon ktoś posypał :chair:

Po raz pierwszy i ostatni Zacna jechała na lawecie . Na dzień dziejszy 3 elementy do pomalowania po takim transporcie :drunk: No cóż jak to ktoś powiedział STRATY muszą być :blush:

Widziałem te otarcia , na 100 % były spowodowane pasami .

Tak więc widzisz chłopaku ZACNA tak mocno nienawidzi lawet pasów i tym podobnych rzeczy że potem płacze .

Dasz radę to zrobić i będzie cacy .

Pozdrawiam upiorek .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...