Skocz do zawartości
Forum Burgmania

nabijanie licznika postów, pytanie o zasady


Ury

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, nie wiem czy w tym miejscu. Pytanie do Admina.

Jako wasz gość (sympatyk od 2006, ale długo nie zarejstrowany) nie chcę się narzucać, ale mam problem.

Swój maxi sprzedałem w ubiegłym roku. Zostało mi parę gratów do sprzedaży po nim. Chciałem nawet coś sprzedać (pokrowiec do nawigacji GIVI), tylko nie mogę bo nie napisałem 30 postów :clapping:

Czy muszę "nabić" jeszcze 24 posty (pisząc dzisiaj o du..e Maryni), czy też wyjatkowo ktoś (może Admin) może wystawić mój pokrowiec?

Wolałbym nie zamieszczac nic nie wnoszących dla 99% użytkowników 24 postów:)

Odnośnik do komentarza

Orzech, THNKS.

Tak myśłałem, ja tutaj biznesy, a tam bawi się tajne stowarzyszenie WIR.

Sorry za of top, nabijam licznik postów :clapping:

Ps: translate WIR : wóda i ru....e

Odnośnik do komentarza

Ja sobie myślę, że to ograniczenie nie jest z sufitu. Może Decydentom zależało, żeby ogłoszenia w burgmanii nie były wrzucane przez ludzi "znikąd". Dla takich osób jest dostępnych kilka innych portali ogłoszeniowych. Może chcieli, zeby ogłoszenia wystawiać mogli choć trochę znani forumowicze.

Odnośnik do komentarza

troche ci jeszcze brakuje ja tez chcialem dac ogloszenie ale 5 postow mnie dzieli

Zazdroszczę :) Tylko 5 postów i już będziesz mógł kupę kasy zarobić :)

Ja sobie myślę, że to ograniczenie nie jest z sufitu. Może Decydentom zależało, żeby ogłoszenia w burgmanii nie były wrzucane przez ludzi "znikąd". Dla takich osób jest dostępnych kilka innych portali ogłoszeniowych. Może chcieli, zeby ogłoszenia wystawiać mogli choć trochę znani forumowicze.

Krzysztof, ja chcę być znany przez specjalne promocje dla forumowiczów :clapping: a nie przez rzucanie słów na wiatr :) Chociaż może potencjalni kupcy mnie pokochają :)

Generalnie, to przerąbane mają tutaj ludzie "którzy cenią własne słowa" :blush:

No dobra, zostało tylko 22 posty :)

A tak trzymając się tematu, czy napewno znacie wszystkich zamieszczających ogłoszenia, nawet jak napisali 30 postów.

Odnośnik do komentarza

No ja rozumiem ograniczenie, ale jestem juz na forum zarejstrowany niecaly rok, nie pisze dużo ale wchodze dosyc czesto tutaj i sie zdziwilem ze nie mam uprawnien. z reszta wstyd pisac ;] bo chcialem swojego wystawic na sprzedaz.ehh

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No to wystaw na aledrogo, a potem omówimy ewentualnie tego temaksa w odpowiednim dziale...

Luzik... Przesadzacie ludzie z tym biadoleniem. To chyba nie jest portal randkowy

ani tym bardziej aukcyjny... :clapping: :clapping:

pzdr

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś jest od roku, dwóch lat i czyta forum a nie osiągną 30 postów, to po co być na tym forum. Mnie to forum i Burgmania odpowiada i uwielbiam je, ale sobie nie wyobrażam, że mógł bym czytać i nie pisać na nim. Mam tu wielu znajomych, nawet setki, ale sprzedaję na allegro. !!!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Sprawa jest prosta. Restrykcja jest założona od paru dni na wyraźną prośbę użytkowników i uważam że jest dobra. Poziom 30 postów jest absolutnie niewyśrubowany. Dla mnie osobiście lepiej, bo nie muszę polować na handlarzy, którzy sprzedają w jednym ogłoszeniu idealny tył do t-maksa a na drugim idealny przód do t-maksa (oba bezwypadkowe :) )

No cóż tak jest i pewnie tak zostanie - proponuję przestać kopać się z koniem.

Zamykam

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...