Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czerwiec


wooferai

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkiego Najlepszego

z

okazji

Dnia Dziecka

A tak przy okazji, to byłem wczoraj przy Pleciudze o 19.30 -> 19.43.

Pojeździłem po okolicznych ulicach te paręnaście minut a potem udałem się sam na zwiedzanie miasta.

Chyba pogoda przestraszyła wszystkich.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wooferai

    16

  • bilety

    15

  • Rzelu

    11

  • ArtCho

    8

Top użytkownicy w tym temacie

Racja z tą pogodą. Przy najbliższej okazji trzeba będzie poczynić ustalenia co do berlińskiego zlotu - godzina wyjazdu, jakie alkohole bierzemy :clapping: itd.

Odnośnik do komentarza

Artur widziałem ostatnio Twoją Deauville u mnie na wydziale i to 2 razy z rzędu przez cały dzień :clapping:

Swoją drogą wysypało ostatnio maxi w Szczecinie, kilka T-Maxów różnych widziałem, koło stoczni często widzę AN 400 w najnowszej budzie, Honda PCX też mi wpadła w oko, często też widzę na Wyzwolenia Hondę Helix w dobrym stanie :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No widzisz, a ty poszedłeś w łańcuchy i biegi :clapping:

Nowy właściciel mojej deauvilki jest z Dobrej, tak więc być może nawet ma ten sam numer rejestracyjny ZPL.

Wczoraj wieczorem z Maćkiem przeprowadziliśmy tuning funkcjonalno-wizualny mojej Hondy (tzn. głownie Maciek to robił - wielkie dzięki!). Efekty na najbliższym spocie, ale chyba już po świętach. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Tak, rejestracja ta sama, tylko więcej naklejek ma ;)

No widzisz, ale to nie ta z GM :)

Oficjalnie mogę powiedzieć, że dzisiaj zaklepałem, a we wtorek odbieram czarno-srebrną ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Może dziś po południu jakiś lans po Trzebieży? Ktoś chętny?

Gorące laski na plaży czekają...

Jacek pisz troszkę wcześniej, a nie jak wstaniesz rano :clapping: :clapping: !OKK

Odnośnik do komentarza

Wypadałoby ustalić jakąś datę spotkania organizacyjnego osób jadących na Burgmanię do Berlina. Proponuję jutro czyli w środę na Orlenie u Rzela około godz. 20.00. Czekam na aprobatę lub inne propozycje.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wypadałoby ustalić jakąś datę spotkania organizacyjnego osób jadących na Burgmanię do Berlina. Proponuję jutro czyli w środę na Orlenie u Rzela około godz. 20.00. Czekam na aprobatę lub inne propozycje.

Ja jutro nie mogę jadę po Artura na lotnisko do Berlina, akurat 20,10 odbiór. co ustalicie ja sie dostosuję.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nikt nic nie pisze, myślę że start 10:30 na Kołbaskowie BP będzie OK. - chyba że inne propozycje

Odnośnik do komentarza

Ależ cisza się zrobiła na naszym forum.

A gdzie foto z Berlina?

A foto z Żywca od Kowala?

Widziałem wczoraj Rzela na 2oo z ładnymi kuferkami przy Witkiewicza. Machałem z 4oo, ale nie przyuważył mnie. :-)

Chciałem dorwać na skrzyżowaniu, ale przepchnął się boczkiem i tyle Go widziałem.

Odnośnik do komentarza

Z Berlina sporo fotek ma Samba, ale pewnie musi je najpierw ocenzurować :msn-wink:

A fakt że jak się pojeździ autostradą 130/h to potem 80 po ulicy wydaje się powoli...

Odnośnik do komentarza

Ma ktoś może do pożyczenia jakiś gustowny kask w rozmiarze M? Potrzebuję dla córki, żeby się przyzwyczajała zanim nie zdobędziemy dla niej różowego :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kowal, dzięki za zdjęcia. Wygląda ładnie. W ogóle w górach jest ładnie...

Podjąłem decyzję co do wyjazdu. Wyjeżdżam dziś do Berlina (koło 18.00, zwykły "przelot"), nocuję w hotelu Etap (31 EUR, Henningsdorf, koło Tegla), jutro wokół jezior berlińskich i chyba do Poczdamu i powrót do domu w sobotę 16.00-18.00. Jak ktoś ma ochotę - zapraszam do przyłączenia się. 44goat.gif

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A my podjeliśmy decyzję rano nad morze przez Niemcy powrót przez Polskię, jak pogoda pozwoli.

Foty SUPER

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Niestety padało od rana i dużą część drogi... Jedyne ciekawe miejsce, które udało mi się odwiedzić, to obóz w Sachsenhausen. No ale se trochę pojeździłem.

Sent, właśnie zauważyłem, że masz nowy pojazd. Dawaj foty!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...