Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zdrada czasami bywa... przyjemna!


Rekomendowane odpowiedzi

2012-05-22_19-14-11_581.jpg

Za przykładem Krzytra zaopatrzyłem się w stosowne obuwie moto, zamieniłem plastikowy kibelek na coś głośniejszego i... chyba tak już zostanie :glare:

Fajnie się jeździ, a nie tylko turla :)

Skrzydełko jest to do klubu zacnej się przenoszę.

Odnośnik do komentarza

(...) zamieniłem plastikowy kibelek na coś głośniejszego i... (...)

No proszę jak szybko się zmieniają określenia po przesiadce na mikry "prawdziwy motocykl" :D , jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki ;) .

Szerokości Motocyklisto, my na "kibelkach" nigdy tego uczucia nie zaznamy :) .

PS. Ja żeby zmienić na "coś głośniejszego" wymieniłem po prostu wydech :) .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

U mnie sandałki pozostały,a motocykl sprzedałem.Pozostanę jednak przy skuterze.Ale gratuluję wyboru !OK

Odnośnik do komentarza

Mikry jak mikry. 200kg i pojemność jak w burgmanie największym :D Od czegoś trzeba zacząć, duży GS będzie później.

dr. Big wydech wydechem, a przegazówki? ;P

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jakie obuwie taki jednoślad ;)

Powodzenia :D

Odnośnik do komentarza

Fajne były te NTV 650,szczególnie odmiana Hawk(Bros).

Gratuluje zakupu.Dobrze jest próbować czegoś nowego,najgorsza jest niezmiennosć przyzwyczajeń.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza

No patrz pan. Taki to był mój pierwszy japoński motocykl.

Dokładnie zakupiłem go, jako hmmm zaraz policzę: - ok 5-ty jednoślad.

Całkiem przyjemna i silnikowo pancerna maszynka.

Jeżeli znalazłeś dobrze utrzymaną sztukę, o co cholernie trudno, to będzie ci służyć.

Tylko o co chodzi z tą głośnością? Moja była sprawna więc cicha :D .

Odnośnik do komentarza

i wreszcie coś między nogami :D

a ja po sprzedaniu motocykla i powrocie do białego kibelka szczytuję do dzisiaj ;)

Odnośnik do komentarza

Tomcio nie mam pojęcia ;) Skąd się tam wziąłeś - czyżby mistrz drugiego planu? ;) I coś już psujesz jak widać... Może Kawa ci się znudziła i też takie skrzydełko chcesz? ;)

2012-05-22_19-13-12_231.jpg

Odnośnik do komentarza

Matko Boska, jak to wygląda!?! Koła jakieś takie wielkie, siedzisko, jak za karę dla pupy, reflektor obrzydliwie okrągły, rury i kable wiszą na zewnątrz. A nieobudowany silnik, to jednoznaczny fakt, że co najmniej dwa razy dziennie trzeba tam coś poprawić, podkręcić, wyregulować. Misiooo, no oczywiście gratuluję i jestem pewny, że jak Ci się głowa schłodzi, bo szyba w tym Twoim wynalazku chroni tylko zegary, by ich nie zwiało, to wrócisz na jedynie słuszną drogę. Czekamy na Ciebie, nie krępuj się, przyznaj się do błędu. Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Oj Misioooo widzę że od jazdy próbnej ubyło Tobie włosów z głowy, a co będzie po pierwszym przejechanym tys. ?

A te 2oo z fotki to normalnie brzydkie że hej...

Odnośnik do komentarza

Nie ma co gadać o urodzie, bo NTV nachalnie urodziwa nie jest, za to pancerna, jak przedwojenna lokomotywa

Silnik z napędem przelata spokojnie kilkaset tysięcy km, pod warunkiem okresowej zmiany oleju.

Regulacja zaworów na śrubki, co 12 tys. km.

Jedyne felery to konieczność kombinowania przy regulacji zaworów w głowicy przedniego cylindra i gówniana pompa paliwa.

Jednak padnięcie pompy nie unieruchamia maszyny.

Pompę się wypina won i dalej jedzie, o ile mamy ponad pół baku paliwka.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

PS. Ja żeby zmienić na "coś głośniejszego" wymieniłem po prostu wydech ;) .

A misioooo zamontował sobie dwa klaksony ;) . Wracaj chłopie skąd przybyłeś, czyli do !scooter

Odnośnik do komentarza

A to ci niespodzianka, gratylacje NTV to porządna maszyna jak jest w dobrym stanie technicznym to polata jeszcze wiele kilometrów.

Odnośnik do komentarza

Misioooo, pojeździej sobie trochę (po mieście i w trasy) na tym "prawdziwym" motocyklu a potem pogadamy.

:notworthy:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...