Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Galeria o których pamiętamy


pawelneos

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zaproponowac a za razem poprosic administratorów i zasięgnąc Waszą opinię aby stwożyc GALERIE dla Naszych ; klubowiczów i urzytkowników forumowiczów Których już zmarli . Ja osobiście myślę że warto aby takie coś zaistniało na forum ponieważ grono z Nas jest już tutaj kope lat i wciąż jesteśmy coraz młodsi !winkiss i chociaż to przykra prawda ale na pewno zaczniemy dołanczac do DZIADKA , MAXIMUS-a i kilku z których już odeszli {"}{"}{"}

Z wielkim szacunkiem

Odnośnik do komentarza

Z tego co się orientuje na sronie klubowej w zakładce galeria mają być nasze zdjęcia. Osoby które odeszły od nas mają również się tam znaleźć. Propozycje była aby zdjęcie przepasać kirem lub aby było czrno-białe. Troche cierpliwości jak tylko żpokaże się strona w nowej odsłonie napewno znajdzie się też odświeżona galeria.

Odnośnik do komentarza

A czy jest już wiadomo kiedy bedzie nowa szata ? Bo zanim będzie może jednak warto by było jeszcze na tej starej coś takiego utwożyc. Myślę że nalezy sie taka galeria dla tych co odeszli . Bo przecież spędzili dla takiej samej idei jak my mamy częśc życia .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

A czy jest już wiadomo kiedy bedzie nowa szata ?

Nie jest to kwestia samej szaty. Kilka mocno zaangażowanych w projekt osób robi wszystko aby zupełnie nowa www ukazała się jak najszybciej. Mam nadzieję, że jeszcze przed zlotem, lub tuż "po" ujrzymy burgmania.net w nowym wcieleniu.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Sorry ze poruszam i wznawiam jeszcze raz ten temat , ale od jakiegoś czasu widzę nowa szatę i zmodernizowana stronę główna . A dalej nie ma to na co bardzo mi zależy . A więc GALERII TYCH o KTÓRYCH POWINNIŚMY PAMIĘTAĆ . Myślę że to się należy Tym co spędzili z nami lata i przejechali ogromna ilość kilometrów . To też jest historia tej że strony a wiadomo że bez historii nie ma duszy Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Popieram pomysł pawleneosa z utworzeniem takiej galerii, jak Wam wiadomo nie wiele brakowało podczas mojego wypadku abym się znalazł po tamtej stronie ... :( , pamięć o tych, którzy już są po tamtej stronie uważam, że im to się należy

Odnośnik do komentarza

Z tego co się orientuje na sronie klubowej w zakładce galeria mają być nasze zdjęcia. Osoby które odeszły od nas mają również się tam znaleźć. Propozycje była aby zdjęcie przepasać kirem lub aby było czrno-białe. Troche cierpliwości jak tylko żpokaże się strona w nowej odsłonie napewno znajdzie się też odświeżona galeria.

W tej nowej szacie nawet tego też nie ma ????

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...