Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Honda Gymkhana 2012


Karolina

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Co to takiego?

Gymkhana to konkurencja sprawnościowa organizowana na otwartych placach, takich jak np. parkingi.

Wymaga od startujących umiejętnego manewrowania na czas przy maksymalnych przyspieszeniach i hamowaniach oraz pokonywania przeszkód takich jak slalomy, ósemki, sekwencje zakrętów, nawrotów i pętli.

To połączenie "Mission Imposible", adrenaliny, zdrowej rywalizacji, kontrolowanych emocji i baletu.

Link do edycji polskiej: http://honda.pl/pl/m...khana-2012.html

W powyższym linku szczegółowe informacje.

W skrócie:

W tym roku odbędą się 4 rundy z klasyfikacją generalną.

I. runda: 19-20/05, Warszawa, Centrum Handlowe M1, Marki

II. runda: 07-08/07, Radom

III. runda: 25-26/08, Wrocław

IV. runda: FINAŁ, 15-16/09, Warszawa

Wpisowe dla zawodników: 0 zł .

Jak widać I runda już w najbliższy weekend w Warszawie. Prognoza pogody zapowiada słońce i ok. 20 stopni. :lol:

Zgłaszać można się poprzez formularz zgłoszeniowy.

Zachęcam Was do udziału - cała sobota to luźne, bezstresowe treningi, na których można w bezpieczny sposób nieźle podnieść swoje umiejętności w jeździe skuterem, lepiej poznać swojego sprzęta i samego siebie - to wszystko później procentuje w jeździe ulicznej.

Wiem, że są na forum osoby, które interesują się jazdą techniczną - mam nadzieję Was zobaczyć w ten weekend pod M1 Marki! Najlepiej jako uczestników!

P.S. A dla tych, którzy nie wierzą, że skuterem się da:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Karolina

    21

  • malina666

    8

  • pawelpaciorek

    6

  • Geni

    5

Top użytkownicy w tym temacie

!scooter Coś zajefajnego !scooter będę próbobał na któreś wyskoczyc -ale tylko popatrzyc Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

HARMONOGRAM IMPREZY HONDA GYMKHANA

SOBOTA, 19/05/2012

10:00 – 11:00 – rejestracja uczestników

11:00 – 11:30 – instruktaż i odprawa

11:30 – 13:00 – rozgrzewka oraz sesje treningowe w grupach

13:00 – 13:15 – pokaz stuntu

13:15 – 13:45 – konkurs GP8

13:45 – 15:15 – sesje treningowe w grupach

15:15 – 15:30 – pokaz stuntu

15:30 – 16:00 – konkurs GP8

16:00 – 17:30 – sesje sprawnościowe na łatwym i nieskomplikowanym torze Gymkhany

17:30 – 17:45 – pokaz stuntu

NIEDZIELA, 20/05/2012

10:00 – 11:00 – rejestracja uczestników

11:00 – 12:00 – rozgrzewka

12:00 – 12:30 – pokazy stuntu i konkursy dla widzów

12:30 – 13:00 – zapoznanie się z torem pieszo

13:00 – 14:00 – jazda konkursowa na czas (I przejazd)

14:00 – 14:30 – pokazy stuntu i konkursy dla widzów

14:30 – 15:30 – jazda konkursowa na czas (II przejazd)

15:30 – 16:00 – wręczenie nagród zwycięzcom I rundy Honda Gymkhana 2012

16:00 – 16:30 – wyścig mistrzów o Puchar Prezesa

16:30 – 17:00 – wręczenie pucharu zwycięzcy Pucharu Prezesa

Odnośnik do komentarza

Zarejestrowałem się, w zeszłym roku sie nie udało to teraz mam nadzieje nic mi nie stanie na przeszkodzie. Jestem w trakcie warsztatów skuterowych w paramoto i będzie to kolejna okazja aby poćwiczyć jazdę między słupkami. Do zobaczenia Karolino.

Odnośnik do komentarza

Karolina we Wrocławiu napewno przyjade Ci kibicować ! !scooter W nagrode może dostaniesz paste do zębów !zeby

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Malina666! !OKK Bardzo się cieszę! Kolejny skuter na Gymkhanie. !scooter

Mam nadzieję że zdradzisz mi, co tam na tych warsztatach skuterowych się nauczyłeś. ;) Ja też się chętnie tego nauczę. !YES

Czyli widzimy się na rejestracji. !V

Lucjan - miałeś niedawno urodziny - moją pastę do zębów możesz sobie zatrzymać w prezencie! ;)

(kurcze...przecież to była pasta Ogryzka! !pomidor )

P.S. A nie wolałbyś pojeździć zamiast kibicować? !wolf

Odnośnik do komentarza

byłem, widziałem i naprawde co nie którzy reprezentuja poziom prof. nasza koleżana z forum brdzo ładnie po obcierała honde :D bardzo ładne przejazdy i szybkie ciekawe jak bedzie jutro :)

Odnośnik do komentarza

Karolina bardzo fajnie sobie radzi co możecie zobaczyć poniżej, krótki filmik z treningów!

Dzisiaj postaram się nagrac przejazd konkursowy! ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Karolina! Czego nie nakładasz pancerza ?!!!! Już zapomniałaś jak ochronił Twoję ramię ostatnio we Wrocku ? Ile razy mam Ci powtarzać ?!!!! Niech Cię dorwę to naucze rozumu !

Twój Trener Mentalny.

Odnośnik do komentarza

Zabawa była świetna. Można było sie wiele nauczyć. Startowali profesjonaliści oraz amatorzy nawet choperami ludzie jeżdzili. A skuterów brak...Wczoraj na treningach kazda grupa (1.doświadczeni, 2. startujący już którys raz zawodnicy, 3. i 4. amatorzy) miała swojego instruktora, który dawał rady obserwował kazdego zawodnika i można było sie sporo nauczyć. Spotkałem młodszych i starszych burgmaniaków :) było miło. Podziękowania dla Karoliny, dawała psychiczne wsparcie :lol: Moge sie pochwalić ze byłem 30 na 58 startujacych, a spodziewałem sie gorszego wyniku jako ze to pierwszy raz dla mnie. Wpisowe 50 zł zwracane po zakończeniu zawodów. Podczas zawodów wyżywienie oraz napoje gratis :lol: A co najwaznieszje swietna atmosfera, zdolne dziewczyny na jednosladach ;) oraz jazda jazda i jazda. Honda zorganizowała impreze idealnie. Polecam, startowa może każdy.

Odnośnik do komentarza

malina666, widziałem Twój drugi bieg finałowy, niestety nie zdążyłem nagrać, byłem z rodzinką. Gratki, świetny przejazd!

Dla Karoliny też gratulację, szkoda upadku w drugim przejeździe ale i tak wymiatasz! ;)

Napawacie optymizmem, może nastęnym razem i ja wystartuję! Choć przyznam, że trochę obawiam się o maszynę! :)

Odnośnik do komentarza

Po mimo upadku (na szczęście nic jej sie nie stało choć i tak po wczoraj jest troch podrapana) Karolina zajęła w klasie kobiecej 3 miejsce !OKK, a w generalnej i tak mnie wyprzedziła czasowo i była 29. Szacun! Paweł nie zastanawiaj sie tylko bierz udział. Warto.

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś nie był, to tak jeździł najlepszy

Za jakość sorry, ale dopiero zainstalowałem programik do montażu i jeszcze go dobrze nie ogarniam ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Po mimo upadku (na szczęście nic jej sie nie stało choć i tak po wczoraj jest troch podrapana) Karolina zajęła w klasie kobiecej 3 miejsce !OKK, a w generalnej i tak mnie wyprzedziła czasowo i była 29. Szacun! Paweł nie zastanawiaj sie tylko bierz udział. Warto.

Widziałem wszyskie przejazdy. Super jazda w kazdym wykonaniu. Mi sie wydawalo ze YP400 (ktora tez mam) nie nadaje sie na takie zawody, bo ten skuter generalnie "nie chce skrecac". Ale widac, ze mozna, to nie zalezy od skutera tylko umiejetnosci !sciana Zatem szacun malina666!

Gratulacje dla Karoliny! Dziekuje za mile spotkanie i rozmowe - swietnie jezdzisz i widac, ze czerpiesz z tego niezla frajde!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Byłem gratulowałem Karolinie 3 miejsca.

SDC16895.JPG?gl=PL

Malina, jak na pierwszy raz w zawodach i z problemami ze sprzęgłem to super wynik. Brawo !OKK .

Kilka fotek

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

KArolina, byliśmy, widzieliśmy, biliśmy brawo, i jesteśmy dumni z naszej koleżanki !winkiss

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ooo..widzę, że na treningach była ukryta kamera! :)

Karolina! Czego nie nakładasz pancerza ?!!!! Już zapomniałaś jak ochronił Twoję ramię ostatnio we Wrocku ? Ile razy mam Ci powtarzać ?!!!! Niech Cię dorwę to naucze rozumu !

Twój Trener Mentalny.

Masz rację, M@rkiz, to był błąd że nie założyłam zbroi - teraz jestem opalona jak chłop na budowie. :lol:

Chciałabym podziękować wszystkim, którzy odwiedzili mnie pod M1 w Markach. Stworzyliście mi super atmosferę! !OKK

Wprawdzie M@rkiz gotów stwierdzić, że to przez Was się przewróciłam na drugim przejeździe konkursowym, bo mnie zagadywaliście - ale nie przejmujcie się nim... ;)

Malina666 - dzięki Tobie nie byłam jedynym skuterem w stawce - tak trzymaj i namawiaj innych! !OK

Można nawet powiedzieć, że jesteś równie dobry jak ja - byłeś 30, a ja 29. :lol: Może nawet następnym razem mnie wyprzedzisz! !zorro

P.S. Do moich "kongresowych" kolegów - informuję Was, że następnym razem tańczę tylko z Wrzoniem. !holiday Chyba nie muszę Wam tłumaczyć dlaczego... whist [i wszyscy odetchnęli z ulgą... :D ]

Odnośnik do komentarza

Cześć Karolina ...

Mieliśmy okazję poznać się pod M1. Jestem pełen podziwu dla Twojego przejazdu.

Wielkie gratulacje za zdobycie trofeum !OKK

Pozdrawiam ....

PJS

Odnośnik do komentarza

Ooo..widzę, że na treningach była ukryta kamera! whist

Ja się w cale nie ukrywałem, nawet kamizelkę klubową miałem.

Rozumiem jednak, że pachołki były ważniejsze. :lol:

Nie wiedziałem, że można było tam do Was wejść, tak bym podszedł się przywitać :lol:

P.S. - Postaram się być w Radomiu ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja tam mało spostrzegawcza jestem... :lol:

Teoretycznie nie wpuszczali, ale Wrzonio i Oakowski jakoś wleźli, więc w praktyce się dało. !YES

Do Radomia to rozumiem jako uczestnik? !scooter

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...