Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Alytus -czerwiec 2012


boochos

Rekomendowane odpowiedzi

Z uwagi na małe zamieszanie - częściowo pomysł wyjazdu opisany był TU, otwieram nowy wątek dotyczący wyjazdu na wycieczkę do miasta Alytus (Litwa). Termin wyjazdu - 10.06.2012., cel - degustacja słynnych "stejków" i "drajv" po litewskich, pieknych drogach.

Zapraszam chętnych do wpisywania się, będzie mi to potrzebne do załatwienia spraw organizacyjnych. Dotychczas lista chętnych wygląda tak:

1. boochos+aga

2. darek+gosia(spoza forum, ale już się spotykaliśmy)

3. Jaro4setka

4. Roman

5. Czaro69+Ada

6. Rudy56

7. Bartheez5+Asia - rezygnacja

8. Moplic +Magda

9. MAKI

10. ...

Bartheez5 - prędkości przelotowe : Litwa(super drogi, dużo patroli) - do 90 km/h, Polska(dziurawe drogi, zero patroli) - bez ograniczeń

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • boochos

    17

  • jaro_4setka

    11

  • czaro69

    8

  • MAKI

    4

Top użytkownicy w tym temacie

ooo...jak miło. Oczywiście ełcki (niecały wprawdzie) trzon Braci W-M już został wpisany, czekamy na pozostałych

Odnośnik do komentarza

Mnie również cieszy, że prawie wszyscy z regionu, zapisali się na ta wycieczkę, tak trzymać!!!! !OKK !OKK

Odnośnik do komentarza

Jaro-no właśnie po to listę tworzymy, żeby były stejki dla wszystkich. Dam tą listę, żeby Burneiko nam stolik zamówił...

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, jak zwykle zapraszamy wszystkich chętnych z innych regionów na ten wyjazd !OKK

ps. Szymon proszę o miejsce i godzinę wyjazdu z Suwałk !YES

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Stejk skojarzył mi się z jedzeniem na stojaka przez Wojaka Szwejka - a jak na stojaka to icheers.gif musi być ! ( bez % - bo my kurturalne narody jestemy , zwlaszcza na scooter.gif ) Ale to chyba skrzywienie zawodowe tomato.gif po tylu latach spędzonych w tank.gif .

Nooo oczywizda że MAKI tam musi być !!thumbup.gif

Odnośnik do komentarza

Czaro69-myślę, że tradycyjnie, STATOIL. Godz 10-30... - czy później wolicie?

MAKI, jesteś na liście-ale nic nie piszesz czy jedziesz sam czy z Krystynką ?

Odnośnik do komentarza

no właśnie, tak myślałem aby w miarę wcześnie wyjechać, żeby potem na spokojnie spędzić dzień i jeszcze wrócić do domów o rozsądnej porze .

Teraz nie pozostaje nic innego-trzeba zaklinać pogodę...

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobrze pomyślałeś i pewnie większość jest podobnego zdania !OKK Ruszyć w miarę wcześnie i mieć cały dzień na wycieczkę !OK

Ps.Pogoda jest już zamówiona u Szamana, dostał !piwko !piwko więc ma nadzieję,że będzie ok.Do zobaczenia !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

MAKI, jesteś na liście-ale nic nie piszesz czy jedziesz sam czy z Krystynką ?

[/quote

No niestety moja Połowa zarabia na Stejki za Odrą , ale mówiła że duszą będzie z Nami crybaby.gif Macie od niej Pozdrowieniaclap.gif

Odnośnik do komentarza

Może spotkajmy sie o 30 min wczesniej,to jest o 10,bo zanim zbierzemy sie do wyjazdu to bedzie 10.30,powoli pojedziemy,bo taka wycieczka troche czasu nam pochłonie... !scooter ,a po co sie spieszyc... !YES

Odnośnik do komentarza

Niech wypowie się nasz organizator Szymon !OKK Jak dla nas, to może być 10.00, aby faktycznie ruszyć w dalszą drogę o 10.30 i już na nikogo nie czekać !OK

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Mniemam, iż Czaro pojedzie na ZACNEJ !scooter !scooter !scooterw innym przypadku zacznę podejrzewać że sprzedał SKUTA !pomidor

Także kolego podokręcaj tam te swoje łożyska itp. co byś nam tu nie wciskał ..............................................CZaro - dzieju !czary

Sorka z a OT

Odnośnik do komentarza

... Macie od niej Pozdrowieniaclap.gif

...i wzajemnie rzecz jasna !kisss

Może spotkajmy sie o 30 min wczesniej,...,a po co sie spieszyc... !YES

Niech wypowie się nasz organizator Szymon...

Zgodnie ze staropolskim powiedzeniem na temat spieszenia się, jak najbardziej jestem za, aby zebrac się o 10:00 na Statoil i ruszyc o 10:30 w stronę Alytusa

PS. Ciesząc się, że wyjazd cieszy się zainteresowaniem !gora postanowiłem przedsięwziąc pewne kroki celem rezerwacji stolika w knajpie. Znalazłem numer telefonu - czy ktoś umie rozmawiac po litewsku...??? !w00t !w00t

Odnośnik do komentarza

...i wzajemnie rzecz jasna !kisss

Zgodnie ze staropolskim powiedzeniem na temat spieszenia się, jak najbardziej jestem za, aby zebrac się o 10:00 na Statoil i ruszyc o 10:30 w stronę Alytusa

PS. Ciesząc się, że wyjazd cieszy się zainteresowaniem !gora postanowiłem przedsięwziąc pewne kroki celem rezerwacji stolika w knajpie. Znalazłem numer telefonu - czy ktoś umie rozmawiac po litewsku...??? !w00t !w00t

Ja prawdopodobnie jak wypije !piwko ,mówie w kilku językach,nie wykluczone,że to jest też litewski,zadzwonie z żywca i zarezerwuje :lol:

Odnośnik do komentarza

Jaro - dzięki za odzew - trzymam Cię za język :confused: ... tzn za słowo. Teraz w Tobie cała nadzieja - pamiętaj: litewski, nie rosyjski :), kategorycznie - NIE - łacina... :photo:

Odnośnik do komentarza

Szymon,może Ty zadzwoń,ja moge zapomnieć, przeczytaj to podczas rezerwacji stolika,na pewno dogadasz sie :"Sveiki, Norėčiau užsisakyti staliuką 16 asmenų, Birželio 10 d. Ir pasirengti tokiam skaičius kepsnius, mes atvykti 12.30 val., Ačiū ir Goodbye" :clapping::laughing::fireman2:

Nikt nic nie pisze...,to ja wam przesle prognoze pogody na 10.06. zapowiada sie ciekawie :)http://www.pogodynka.pl/polska/16dni/augustow_augustow :clapping:

Odnośnik do komentarza

dzięki Jaro. Też przeglądałem ten serwis wczoraj aby się pocieszyć, w innym-w moim telefonie- ma być wtedy deszcz... trzeba być dobrej myśli, musicie szamański taniec w żywcu zatańczyć dla pewności. ps. za 2 godz będę przejeżdżał obok Ciebie...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...