Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Burgmania 2012


krzysiu

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze zostało troszkę czasu może ktoś się znajdzie na "żywca" !piwko

ja !scooter w piątek rano około 8

Skierniewice-Jezów-Ujazd-Wolbórz-Częstochowa.......Żywiec !piwko

Odnośnik do komentarza

Hej!

ja zamierzałem jechać,

nie wiem tylko, czy będę mógł razem z tobą w piątek jechać (urlop), czy dopiero w sobotę.

W przyszłym tygodniu jak już będę w pracy to będę wiedzieć, czy mam urlop na piątek czy nie.

Odnośnik do komentarza

No tak slogan niczego sobie, jak dopracyjesz szczegóły to będzie hit. A tak na boku to Krzysiu jak spotkamy sie na wyprawie 20-go to obgadamy tego Żywca.

Odnośnik do komentarza

Tak patrzę na mapę, to z Piotrkowa mielibyśmy do Ustronia ok 230km (ok. 3h). Teraz pytanie, czy myślałeś żeby spotkać się z nimi w samym Ustroniu (10.30), czy wcześniej w Żywcu (9.30)?

Voy-ciach o której konkretnie planujesz ruszyć?

Odnośnik do komentarza

Chcę byc w Żywcu około 9:00, później chwila na przywitanie się, rozstawienie namiotu, kawka i w drogę na wycieczkę. Jadąc od Łodzi to za zjazdem na Bełchatów na wysokości Piotrkowa jest McDonald, będę tam o 5:45.

Odnośnik do komentarza

Jest sprawa....aby być na MC pod Piotrkowem na 5:45 musiał bym wstać około 3 rano ( troszkę mi to nie na rękę)

Odnośnik do komentarza

Generalnie patrzyłem dziś na prognozę pogody, powiem delikatnie, nie jest obiecująca na piątek, także jeśli się nie zmieni, to nie uśmiecha mi się zrywać wcześnie rano, żeby w deszczu po winkielkach pojeździć (wątpliwa przyjemność), także tą dodatkową wycieczkę do Ustronia na razie odpuszczam. Chyba że w czwartek prognoza będzie zupełnie inna :-)

Odnośnik do komentarza

Ja Ustroń odpuszczan, jest to moja."I"Burgmania i juz to jest przygodą.

Wyjazd około 6 z domu +-15 minutek

Odnośnik do komentarza

Krzysiu, o której w taki razie będziesz tutaj: 51.388999,19.625774 -> wg maps.google.pl tam jest mcdonalds, w przypadku kiepskiej pogody bym tam się dołączył do ciebie.

Odnośnik do komentarza

Witam Szanowne grono sąsiadów, jutro około godziny 12 startuję z domu, więc planowany przejazd przez Łódź około 13 tej. Jak ktoś spóźniony zapraszam, będzie mi zaszczytnie.

Ps. Oficjalnie proszę o zezwolenie przejazdu przez region. hi hi

I pytanie mam, czy są jakieś remonty w Łodzi? Chodzi mi o wiadukt koło Kaliskiej ? Lub coś innego co warto ominąć ?

Odnośnik do komentarza

Przez Zgierz i Łódź przejazd ok! Na krótkim odcinku za halami w Rzgowie trwają prace po za jezdnią, trzeba uważać na samochody które wyjeżdżają z budowy obwodnicy. Po około 2 km będziesz miał fotoradar pstrykający w tylne tablice.

Witamy na Ziemi Łódzkiej!

Do zobaczenia w Żywcu

:):chair::laugh:

Odnośnik do komentarza

Czyli przejeżdżam S8 i 2 km. rentgen w plecy ?

Dzięki Wojtku za info !!!

W Żywcu masz browara, bo pewnie bym miał pamiątkę :)

Odnośnik do komentarza

Śmigam na Żywiec wcześnie rano w sobotę bo tak mogę ,na miejscu przejazd przezd miacho ,jakieś gadu,gadu do wieczora i na chatę taki plan ,,,,,a ,,,,co. Jadę solo albo gdzie w ostatniej chwili sie przylepię

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...