Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Burgmania 2012 - ustawka


misioooo

Rekomendowane odpowiedzi

My jedziemy 4oo we środę wieczór alboo czwartek o świcie.

Ktoś ma chęć się przyłączyć?

Planuję jechać "bokami" omijając drogi krajowe i autostradę.

Odnośnik do komentarza

Natomiast my planujemy wyjechać w piątek skoro świt, czyli jak tylko zjemy śniadanie, wypijemy kawę i stwierdzimy, że już czas w drogę. Trasy jeszcze nie ustaliliśmy, ale osobiście chcę odwiedzić jeden adres w Katowicach choć też niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza

Witam, piszę się na wyjazd w piatek od rana !scooter

Niestety już wiem, że pompa paliwa dotrze praktycznie na styk, a serwis mam umówiony na.....30 maja ( jak wiadomo róznie może być ) zatem będą się kulał do Żywca na X8 - 125 którego używałem w zeszłym sezonie co ogranicza prędkość max do...115 km/h, póki co kufer przekręcony, a i przeprosiłem się ze staruszkiem i latam nim dopóki mocniejszy się nie naprawi. Tak więc do Żywca na 125 cm-16 KM.....

Odnośnik do komentarza

115? To i tak za dużo na PL drogi ;) Dla mnie osobiście przyjemność z jazdy kończy się przy ok 120km/h. Potem to już ciężka praca, wypatrywanie dziur i śmieci na drodze, wariatów w lusterkach pędzących po 200km/h etc.

Dasz radę spokojnie ;)

Odnośnik do komentarza

No pewnie, że dam radę -myśmy w Pułtusku nie takie numery robili :photo: a tak poważnie to równo za tydzień ostatnie pakowanie chyba będzie,dobrze byłoby już jakoś konkretnie się zacząć umawiać, ja będe startował z Leśnicy

Odnośnik do komentarza

Maciek, jedziesz w Kocie Góry? - to się poumawiamy tam, a jak nie to się umówimy na początku tygodnia.

A ktos jeszcze jedzie w piątek?

Odnośnik do komentarza

Kurcze chętnie bym się stawił, ale w sobotę mam wizytę u teściowej w związku z wiadomym świętem ( placek z truskawkami pewnie już się robi ). Korci mnie strasznie tym bardziej, że będę w Wołowie czyli bardzo blisko, ale raczej nie dam rady...bawcie się dobrze, zmówimy się na Żywiec po weekendzie

Odnośnik do komentarza

Ustawiamy się?

Tak jak wspominałem - jadę w piątek. Ja bym wyjechał na 50% ok. 9-tej, ale jeszcze moje drugie 50% woli później i się jeszcze nie określiło, tylko ciągle narzeka, że deszcz pada. Ciekawe gdzie pada...

Co do trasy to chyba A4 na początek, a potem tak jak GPS poniesie :clapping:. Czyli Mikołów, Kobiór, Pszczyna, Bielsko-Biała i ŻYWIEC.

Odnośnik do komentarza

Jestem za piatkiem rano,- gdzie się spotykamy ? Chyba mamy pecha bo od piątku właśnie za A4 opłaty będą.....a co do deszczu to bardziej sobota i niedziela zagrożona

Odnośnik do komentarza

Jadę jutro rano, już jestem zapakowany i czekam - mam niezły reisefieber. Dawno już nie byłem na Burgmanii skuterem, ostatnio jeździłem z familją autem. Co do trasy to lece A4 a potem S1.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...