Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rajd Kocich Gór - ustawka


misioooo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widzę na stronie swb info, o której rajd startuje.

Proponuję chętnym wspólny wyjazd. Miejsce spotu - stacja Lotos przy wylocie z Wrocławia na Oborniki.

Godzina - 1h przed startem rajdu. Na pewno będą kolejki na miejscu do rejestracji :)

Kto chętny?

Odnośnik do komentarza

Hej Paweł,

tak jak rozmawialiśmy,uzgodnie z moją lepszą połówką i dam znak sygnał,ewentualnie wyślę gołębia z wiadomością !piwko

Odnośnik do komentarza

Witam, ja niestety w tym terminie mam zaplanowany wyjazd do Pobierowa - służbowo tak więc mnie nie będzie. Radzę aby zarejestrować się wcześniej przez internet uniknie się w ten sposób zamieszania.

Odnośnik do komentarza

Przez internet to chyba poglądowo chcą ilość chętnych poznać. I tak w kolejce trzeba będzie swoje odstać, zapłacić, odebrać naklejki etc.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie miejsce zaproponowane przez Pawła jest ok. tylko proponuje juz o 8.30 to wyruszyć ze stacji Lotosu zeby nie stac w kolejce do rejestracji.

Odnośnik do komentarza

Czyli zbiórka na stacji o 8:15, wyjazd 8:30. Spóźnialscy będą musieli odkręcić do oporu manetkę i dogonić punktualnych ;)

Odnośnik do komentarza

Misioooo ale jak jedziesz biegowcem to wyruszasz godzine wczesniej aby zmiane biegów ogarnąć - nikt na Ciebie czekał nie będzie :confused::photo:

Odnośnik do komentarza

A tfu tfu! Wypluj te słowa : W gronie skutrów jadę skutrem :photo:

Nie zauważył nikt, że tamten temat w dziale Off Topic i do tego "oczka": :confused: tu i ówdzie wstawione... Oj wy burgermaniacy... Łykacie jak dzi... jak młody pelikan :) Ot z nudów jajca sobie robię ;P

Odnośnik do komentarza

Koledzy i koleżanki - dołączy do nas jeszcze człek na GS1100 :furious: Niech poogląda nasze skutery od tyłu ;P Grzecznymi nam wypada być i tylko troszkę w tyle go zostawiać!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...