Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jura Krakowsko-Czestochowska Rajd


Bulba

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • zdun13m

    20

  • krzysiu

    17

  • Bulba

    14

  • Volvo

    12

Dołącze do grupy w rejanie Piotrkowa Tryb, tam przy trasie jest Mc Donalds i ja tam będę was wypatrywał. !scooter :D

Odnośnik do komentarza

O której planujecie być w Olsztynie ?

pzdr

Trudno to dokladnie wyliczyc, ale niecałe 2 godz. zajmie nam dojazd.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wielkie podziękowania dla całej grupy Łódź za miłe przyjęcie i sympatyczną atmosferę przy wspólnym !scooter

Traska fajna,widoki super ,pogoda !OKK 350km przeleciało .

Do następnego

Odnośnik do komentarza

Wielkie dzieki za super klimat i tego wirusa co złapał moją żonkę, coś mi sie zdaje ze złapała moto-bakcyla. tylko 508km mineło jak z bicza strzelił.

WIELKIE PODZIEKOWANIA DLA BULBY

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza

Melduje szczęśliwy powrót !scooter

Bardzo wielkie podziękowania dla całej grupy z którą mieliśmy okazje pozwiedzać.

Nie zapominając podziękować panu Bulbie za wspaniale zorganizowaną wycieczke krajoznawczą .

;o pstrągu z grila nie wspomne''

Odnośnik do komentarza

Tak tak tak , to było to, wszyscy zadowoleni szczęśliwi i opaleni w części ramiennej u mnie.Będziemy jeszcze długo dziękować na tym wątku bo jest za cooooooo.Widziałem już pierwsze foty nooooooo miodzio.W najbiższym czasie będą z mojej strony linuśśśśśśśśśśś w tym temacie.pozdr.

Izapomniałem będę dodawałznajomych ,a co. !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Razem z Sarą bardzo dziękuję za wspólnie spędzony dzień. To był dobry dzień. Dzień który będzie łatwo zapamiętać na długo. Irek dzięki za pomysł spędzenia czasu, w dobrym towarzystwie, przy super widoczkach. Ja będąc na moście w Częstochowie naliczyłem 27 maszyn !OK

Odnośnik do komentarza

Meldujemy szczęśliwy powrót do domu. Wczoraj już brakło mocy na pisanie.

Parę kilometrów pyknęło, okulary nam się opaliły na twarzy a micha nadal się cieszy - chociaż to jednak nie bylo to samo co posiedzieć w domu przy TV. :D:D:D

Pozdrawiamy wszystkich znajomych i świeżo poznanych !scooter maniaków !OKK

Odnośnik do komentarza

Podziękowania to na pewno nie był stracony dzień.

A wczoraj jeszcze wylądowałem na ognisku u młodych 50.

Na swoich pierdziawkach wykręcili 120km.

Musiałem im pogratulować.

pozdrawiam i do zobaczenia franio

Odnośnik do komentarza

O wielki Bulbo! :D

Dzięki za super wycieczkę. Jak wczoraj powiedziałam sama bym tego lepiej nie wymyśliła. !V

Przejażdżka była zajefajna , ludziska superatowi. Do zobaczenia na następnej wyprawie.

Niniejszym reaktywuję swój profil po latach milczenia.

Odnośnik do komentarza

Dziś okazało się że szczęście miałem że dojechałem bez problemów do domu.

Przejechałem dziś ok. 15 km kiedy nagle z napędu dobiegł niesamowity pisk i szuranie. Oczywiście koniec jazdy. Przywiozłem narzędzia i zacząłem rozbierać napęd na mieście. Okazało się że śruba skręcająca wariator 17" odkręciła się a koło talerzowe z wentylatorem zaczęło ścierać obudowę!

Śruba ma lewy gwint i teoretycznie podczas pracy silnika powinna bezwładnościowo sama dokręcać się! Fart...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...