Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Moto Serce Wodzisław Śląski


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy na kolejną akcję Moto Serce w Wodzisławiu Śląskim impreza połączona z rozpoczęciem sezonu na wodzisławskim rynku jak zawsze duzo konkursów parada motocykli itp Start Godzina 11.00 zapraszamy pod MC'Donald wodzisław o godzinie 10.00 wjedziemy razem na wodzisławski rynek:)

pozniej zapraszamy do nas na kawke (moze się pomieścimy hehe) Pozdrowka i do zobaczenia >>Kristof<<

Odnośnik do komentarza

Artur nawet jeśli nikt nie zechce przyjechać to mam nadzieję, że chociaż Ty się pojawisz, ale oczywiście liczymy na większe zainteresowanie :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i się spiep.....ło.

Niestety w życiu jak w kalejdoskopie,ciągłe zmiany.

Z przyczyn niezależnych !sciana nie dam rady dzisiaj spotkać się z wami w Wodzisławiu !placz1

Do następnego razu

Odnośnik do komentarza

Chciałam podziękować w imieniu osób zaangażowanych w organizację Motoserca w Wodzisławiu , za przybycie i udział.

Ze swojej strony z całego serducha dziękuję Ani i Kristofowi za dobre słowo , czynny udział i wytrwałośc na imprezie aż do końca , pomimo tak niesprzyjającej aury . Dzięki wielkie :)

Pozdrawiam :)

P.S: ja poległam w domu wieczorem z aspiryną w kubku ... ale warto było :)Jedynie nochal szczypie po "ratowaniu" mnie i ściąganiu kasku mi z głowy ;P

link do fotorelacji :

http://www.tuwodzislaw.pl/fotogaleria,akcja-moto-serce-w-wodzislawiu,fot5-7-346.html

Odnośnik do komentarza

To my dziękujemy za mile spędzony czas..może nie było nas tak dużo bo pogoda nie dopisała, ale naprawdę warto było :omg_smilie:

w szcególności, że wygrałam kurtkę motocyklową :whistling:

Syla zyczymy szybkiego powrotu do zdrowia:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...