Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maxiskuter przyszłości


Bosy

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba jestem starej daty ... !wchair

Osobiście trochę przemodzony. W szczególności ten fin ze światłami na tylnym błotniku jest ... tandetny ;)

Pozdrawiam ...

PJS

Napisałem trochę ...... mocno przemodzony ;)

Odnośnik do komentarza

"Moim zdaniem, wg mnie, pewne niedociągnięcia są" !YES Widzę,że układ kierowniczy jest zbudowany podobnie jak w 4oo i chyba nie jest zbyt precyzyjny, brak miejsca dla pasażera, ciekawe jak z ze schowkami?? !NOT

Ogólnie, inżynier z Toyoty ma ułańską fantazję !w00t

Odnośnik do komentarza

No cóż. Ja chyba jednak nie dorosłem do tak wydziwaczonej konstrukcji. Wolę klasyczne !scooter . Poza tym, przy tej wadze, ta "ogromna moc" !NOT . Nie dla mnie.

Odnośnik do komentarza

Taki to maxiskuter jak z koziej dupy trąba :) . Nogi podkurczone, zero przekroku, zero płozy, skąd ktoś wpadł na pomysł, żeby to nazywać maxi czymkolwiek :P . I ta powalająca moc, chyba Morphous w stosunku do tego tworu jest expresem :) . A Tmax to wręcz monstrum :) .

PS. Wygląd ciekawy, ale po nim spodziewałbym się raczej 120- 150 KM, a nie jednocylidrowego silniczka... I na 100% nie wejdzie do produkcji...

Odnośnik do komentarza

To ma być skuter przyszłości? :) !yeah

To ja już wole disign starego, poczciwego Piaggio Hexagona !OKK

Kurcza jako młody maxi-maniak stwierdzam, że to zły kierunek wyglądu skuterów z przyszłości !TAZ

Panowie z konstuktorzy! Nie tędy droga!!! :)

Odnośnik do komentarza

Widzę, że większość opini jest zgodna z moją... Dla mnie - "Ni pies to ni wydra... coś na kształt świdra". Takie "haute couture" w dziedzinie maxi. Mały wybryk projektanta, który - miejmy nadzieję - wybrykiem pozostanie :-)

Odnośnik do komentarza

Model koncepcyjny ma pewnie przede wszystkim niepozostawiać obojętnym.

I to się chyba udało.

W tonie pozytywnym: z elementów designu podoba mi się tylny błotnik, a zwłaszcza zamontowana na nim :) !OKK "antyzsuwajaka" !vampire :P

Odnośnik do komentarza

Co za brzydactwo, nie wiadomo do czego to porównać !yeah

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...