Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zlot pod Zapor? !


Gość siwy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i dzi? okazało się że jadę na zlocik do Bielska - Białej który odbędzie się 6-go maja czy wybiera się także kto? z tego szanownego grona ? !tut Rozpoczęcie jest o godzinie 15:00 (parada) puĽniej jaka? tam niespodzianka około godziny 22:00 !tut

Proszę pisać kto będzie, ponieważ chętnie poszerzę swoje znajomo?ci !tut

Odnośnik do komentarza

Fotki :

1. Majesty Silvia !OKK

dscf00305hj.th.jpg

2. Zebranie na rynku w Bielsku :

dscf00453iz.th.jpg

3. Honda JAZZ :

dscf00494bh.th.jpg

4. Honda JAZZ fotka nr 2

dscf00500ih.th.jpg

5. Jaki piękny speed :

dscf00540wq.th.jpg

6. Cudowny peugeot :

dscf00912ex.th.jpg

7. Piękny motocykl obklejony silikonem !tut

dscf01034yz.th.jpg

8. To co wyżej tylko z przodu :blink:

dscf01041jz.th.jpg

9. Piękne BMW :

dscf01209yr.th.jpg

10. Na parkingu nr 1 (bardzo mało motocykli )

dscf01281gb.th.jpg

Odnośnik do komentarza

11. Silver & Atlanta w całej okazało?ci :

dscf01536uh.th.jpg

12. F15 Beryka

dscf01506or.th.jpg

13. ATLANTA & SILVER & MAJESTY :

dscf01543cp.th.jpg

14. Jakie piękne dziubki :

dscf01557tr.th.jpg

15. Od kogo? burgi :

dscf01619bm.th.jpg

16. Niezłe tyłeczki :

dscf01588ca.th.jpg

17. Palenie gumy (bez skojarzeń)

dscf01831df.th.jpg

18. Ciekawa rejestracja :

dscf01843xs.th.jpg

19. Tak wygl?da opona po jej spaleniu :

dscf01853tb.th.jpg

20. Nasz kolega Smuggler :

dscf02019zz.th.jpg

21. .... to s? prawdziwe .... dziewczyny :

dscf02085od.th.jpg

22. Trójca w której jechali?my na zlot i z którego wracali?my :

dscf02128uk.th.jpg

23. Moja piękna ATLANTA :

dscf02116iw.th.jpg

Odnośnik do komentarza

Poogl?dałam fotki i .....

1. Fotka motocykla nr 7 i 8 - ranyyyy - miałam odruch wyniotny !OKK

2. Fotka 11 - cóż za fantastyczny sisibar !tut

3. Fotka 16 - czemu ,,niezłe tyłeczki '' wstydz? sie swoich numerów rejestracyjnych ;p

ps- ładn? mieli?cie pogode :blink:

Odnośnik do komentarza
Poogl?dałam fotki i .....

1. Fotka motocykla nr 7 i 8 - ranyyyy - miałam odruch wyniotny  !OKK

2. Fotka 11 - cóż za fantastyczny sisibar  :D

3. Fotka 16 - czemu ,,niezłe tyłeczki '' wstydz? sie swoich numerów rejestracyjnych ;p

ps- ładn? mieli?cie pogode :D

1. Ten motorek wcale nie jest taki zły :( !tut

2. No łady ładny :(

3. Ja tam się nie wstydze, ale może koledzy nie chc?, ale jak już mazałem to zamazałem wszystkie :blink:

PS. To wszystko wisiało w powietrzu i od czasu do czasu kropiło.

Odnośnik do komentarza
Gość Svempas

No ja w domciu byłem pare minut po 21. Fajna impreza, sporo motocykli, pogoda też zno?na. Podczas parady znalazło się kilku oszołomów jad?cych na tylnym kole mijaj?ych wszystkich na centymetry-zgroza. Znalazł się też jeden go?ć który chciał koniecznie przej?ć przez przej?cie (no bo teoretycznie miał do tego prawo) podczas przejazdu parady. Efekt był taki że wlazł pomiędzy jad?ce motocykle i powstał mały chaos. Na miejscu też atrakcji nie brakowało... Szczególnie zapadł mi pamięci kierowca jednej starej MZ który wielokrotnie próbował spalić gume z miernym skutkiem- to było raczej co? w stylu -"patrzcie ja stoje a koło mi się kręci" !tut . Jeżli chodzi o maxi to nie było tego dużo: Ja na małej majesty, Jazz, Atlanta Siwyex'a, Iro na SilverWing'u, Jaki? niezidentyfikowany Burg 400 K1, oraz dwukorowy Burgman 400 K3 kórego mijali?my podczas wyjazdu z terenu zlotu. Powrót też fajny, mowa była o tym że jedziemy 80, a przerodziło się w 100-110 :P . No cóż na dwupasmówce z dobrym asfaltem można się zapomnieć... Rozstali?my się z Siwym w Rybniku na jednym z rond- ja pognałem do domu prze las gdzie defacto nie wolno wjerzdżać. Ale w większo?ci asfalowa ?wietna droga przez ?rodek lasu kusi !OKK :) .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Co do k3(niezidentyfikowany)to jechałem z cór? zaraz po pracy,na miejscu po 20minutach zaczeło pożadnie lać .Zaliczona herbatka w dobrym towarzystwie i spacerek były największymi atrakcjami tego ,,zlotu,,

ps.ogólnie zlot pod zapor? w godzinach póżno popołudniowych wygladał jak spęd

pozdrawiam pawel883

Odnośnik do komentarza
Gość Svempas

Tak my?lałem że ty Paweł jechałe? ale pewno?ci nie miałem. Mijali?my się na tej krzyżówce ze ?wiatłami przy dojeĽdzie do miejsca zlotu.

Nie wiem czy znasz go?cia, jeĽdzi na identycznym Burgu co ty i jest z Rybnika, czyli masz niedaleko. Mówiłem mu o naszej stronce ale powiedział-"na takie rzeczy nie mam czasu". Spotkałem go ostanio na rozpoczęciu sezonu w Raciborzu !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nieznam go,w Rybniku jest jeszcze jeden burg jeżdzi nim szef z salonu nissana.

To starszy model i troszke przebudowany po figurze.

pawel883

Odnośnik do komentarza
Nie wiem czy znasz go?cia, jeĽdzi na identycznym Burgu co ty i jest z Rybnika, czyli masz niedaleko. Mówiłem mu o naszej stronce ale powiedział-"na takie rzeczy nie mam czasu". Spotkałem go ostanio na rozpoczęciu sezonu w Raciborzu !OKK

Wojtu? kole? na tym burgu co był w Raciborzu nie jest z Rybnika, a z Raciborza ! :P

pawel883 szkoda że nie przyjechałe? wcze?niej !tut

Odnośnik do komentarza
Gość Svempas

Czyli jednak się znalazła. Chodzi oczywi?cie o JAWE 350 któr? kto? w czasie trwania zlotu wypchał- czyli poprostu ukradł. Zgroza... nigdzie nie można zostawić swojego cacka żeby sie nie martwić o niego - nawet na zlocie B)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...