Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zlot Burgmania 2012


Miro71

Rekomendowane odpowiedzi

Zlot w Zywcu tuz tuz, wiec powoli trzeba planowac wjazd Burgmaniakow z poza Polski.

Dla wszystkich zainteresowanych ( o ile tacy sa :-)) Ja planuje wyjazd w srode 30.Maj godz. 13°° ruszam z poludniowych Niemiec 79822 Titisee -Neustadt trasa Stuttgart, Nürnberg, Amberg, Plzen, Praha, tam nocleg i w czwartek dalej kierunek Cieszyn ( docelowo Jastrzebie ) jezeli ktos jest zainteresowany zapraszam do wspolnego kulania ....

Miro71

Odnośnik do komentarza

Zlot w Zywcu tuz tuz, wiec powoli trzeba planowac wjazd Burgmaniakow z poza Polski.

Dla wszystkich zainteresowanych ( o ile tacy sa :-))

 

Są są papa.gif

Właśnie przed chwilą jeszcze raz przeanalizowałem mapę.

Wynika z niej że jadąc z Antwerpii do Ciebie ,a potem razem przez Pragę do Żywca , na budziki przybędzie mi 1700km.

Więc razem możemy ewentualnie jechać od Pragi ,  nadrobię wtedy tylko około 100km.

W moim przypadku problemem jest czy w ogóle uda mi się pojechać ?

Więc puki co będę obserwować twój temat , ale ja jestem jeszcze nie aktywny. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

spoko Jarku jeszcze masz troche czasu ...

czekam tez na odzew Burgmaniaka z Wloch pisal do mnie owego czasu ale wyczyscilem poczte i nie moge go znalezc :-(

Co do Pragi czekam ( jak powiedziales do 20-go ) z rezerwacja noclegu ...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witaj Mirko.

Sorry ze sie nie odzywalem ale tak wyszlo niestety ze nie moge przyjechac na zlot do Zywca.

W miedzy czasie koledzy dostali bilety na EM i jade do Polski na mecze, jest to w podobnym terminie ,

poza tym zona nie zgodzila sie na wiecej atrakcji dla mnie.

Na nastepny rok musze przyjechac.

Jestem otwarty na inne propozycje, jezeli by ktos chcial odwiedzic Alpy lub przejezdzal tedy.

Mieszkam w okolicach Merano.

A jak poszla wycieczka do Genui?

Pozdrowienia dla Burgmaniakow.

Odnośnik do komentarza

Spoko bedzie jeszcze nie jedna okazja wspolnego kulania, wiec kibicuj naszym rodakom a piwko za Ciebie i twoja zonke wypije !piwko

Genua nie wypalila bo pogody nie bylo !sciana a jeszcze nie nauczylem sie jezdzic z parasolka w reku, ale na Alpy jestem otwarty jak tylko pogoda dopisze odezwe sie do Ciebie to moze jakis wypad zorganizujemy oczywiscie z naszymi polowkami !OKK podrzuc mi Twoj Nr Tel. na PW

Pozdrowienia z Schwarzwaldu i oczywiscie zapraszamy tez do nas jak bys chcial pojezdzic troche po nizszycz ´goreczkacz moze jeziorka Cie ( Was ) zainteresuja ?????

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...