Skocz do zawartości
Forum Burgmania

IV Przygraniczne Spotkanie Motocyklistów w Skrbeńsku


sylaD-Team

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Wpisujcie w swój grafik letnich imprez obowiązkowych:

IV Przygraniczne Spotkanie Motocyklistów Skrbeńsko 2012

odbędzie się 4 sierpnia 2012

Jak w latach ubiegłych przy Cafe Barze Relaks w Skrbeńsku.

Termin jeszcze odległy , ale data znana. Planujemy mnóstwo atrakcji , jeszcze większych i jeszcze lepszych.

Więcej info w późniejszym terminie.

Pozdrawiam serdecznie w imieniu Organizatorów

Odnośnik do komentarza

Syla na mnie i na Krzysia jak zawsze możesz liczyć..

mam nadzięję, że i w tym roku będzie konkurs mroźnej podkoszulki,może uda mi się odkuć za zeszły rok- oczywiściew rywalizacji z Tobą :)

Pozdrawiam serdecznie whist

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

4 sierpnia jeszcze jestem na miejscu więc prawdopodobnie wybiorę się jak i w zeszłym roku ... Ania to jeszcze może i ja stanę z Tobą do zawodów :)

Odnośnik do komentarza

Widzę , że "Mroźny podkoszulek" musi się dobyć;)

przy okazji jeżeli mogę sobie na to pozwolić tu na forum , to zapraszam na Motoserce w Wodzisławiu na Rynku

sobota 12 maja od 11:00 ;)

Odnośnik do komentarza

Tak z ciekawości. Czy podkoszulek mroźny to jest to samo co mokry ?

A jeśli nie , to gdzie jest różnica ? Jeśli ktoś by mi to dokładnie objaśnił. Fotorelacja mile widziana. :)

Odnośnik do komentarza

Tak z ciekawości. Czy podkoszulek mroźny to jest to samo co mokry ?

A jeśli nie , to gdzie jest różnica ? Jeśli ktoś by mi to dokładnie objaśnił. Fotorelacja mile widziana. :)

Definicja "Mroźnego Podkoszulka" została utajniona ;)

Powiem tyle , że wyjmujemy z zamrażarki ...a reszta do obejrzenia na żywo.

Powiem szczerze , że zastanawiałam się by w tym roku zaangażować męską część uczestników w ten konkurs i zmienić nazwę na " Mroźne Bokserki" :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Łoooo Matkooo

Ale macie pomysły.

Już mi zzzzziiiiiiimmmmmmnnnnnoooooo

Ciekawe kto potem doprowadzi przemarznięte części ciała do stanu pierwotnego :D

Odnośnik do komentarza

Hejka Sobota tuz tuz... więc zapraszamy na przygraniczne spotkanie:) zbiórka o godz 13.00 pod Mc.Donald's w Wodzisławiu zapraszamy! Ci co byli w zeszłych latach wiedzą ze imprez z Sylą się nie Odpuszcza !!! hehe :tabletalk:

Odnośnik do komentarza

Witam.

Wybieram się do znajomych w Marklowicach ok. Wodzisławia w piątek 03.08 jak tylko będę miał gdzie spać to zostanę do soboty. Widzę, że impreza sie szykuje, żal by ją było opuścić . Jestem już od piątku wiec byłbym wdzięczny gdyby komuś sie nudziło w piątkowe popołudnie i zechciał mi pokazać okolice Wodzisławia.

Paweł Tel 791731120

Odnośnik do komentarza

Bardzo żałuje , ale właśnie 4 sierpnia z jednym z waszych Ślązkich ziomali  ( Zibim ) 

wybieramy się na dłuższą wycieczkę.

W przeciwnym razie wybrał bym się do was zobaczyć te zmrożońce na które czekałem od maja.

Nie wiem którędy będziemy jechać , bo może właśnie przez Skrebieńsko!

Odnośnik do komentarza

Witam impreza już jutro !!! mam nadzieję że trzymacie kciuki za stabilną i piękną pogodę smile.png

chciałabym zwrócić uwagę iż jutro oprócz typowych atrakcji jak konkursy ,loteria czy koncerty ,

będziemy gościć w Skrbeńsku Instruktora Pierwszej Pomocy , Ratownika Medycznego : Dawida Kazanieckiego , który około godziny 18:00 powie kilka słów dotyczących istoty znajomości udzielania pierwszej pomocy , oraz pokaże w praktyce jak powinniśmy zachowywać się w sytuacji ratowania zdrowia lub życia ludzkiego. Przede wszystkim będzie można potem zobaczyć jak w praktyce wszystko wygląda , będzie można zadać nurtujace nas pytania a co ważne - "potrenować" ,

będziemy również zbierać listę chętnych do wzięcia udziału w kursie pierwszej pomocy - DO CZEGO SZCZEGÓLNIE ZACHĘCAM !!!

info o kwalifikacjach Dawida znajdziecie na jego stronie : http://kursypp.republika.pl/

poza tym przy sprzyjających warynkach pogodowych "niespodzianka z nieba dla dzieci" ;P

dla ludzi którzy nie wiiedzą jak dotrzeć do Skrbeńska : o 14:30 chłopcy z Klubu WRM Chapter Wodzisław wyjeżdżają ekipą . miejsce : McDonalds obok Statoil w Wodzisławiu.

pozdro Wasza S.

Odnośnik do komentarza

Tak żałujcie!! bo było naprawdę swietnie:) na koniec były lampiony i wogole:) Franio twoją nagrodę przekazemy Ci nastepnym razem jak sie spotkamy pozdrowka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...