Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Dzień Dziecka w Ząbkach


Rafik_Ząbki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Koledzy i koleżanki, pozwoliłem sobie wkleić ten temat. Gdyby ktoś był z okolic i chętny na zrobienie dzieciakom trochę uciechy to zapraszam. Co prawda większość to motocykle, ale jakieś maxi też się znajdą.

Pozdrawiam.

Rafik

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/153424-dzien-dziecka-zrobmy-im-frajde/

http://forum.gazeta.pl/forum/w,97,135238603,,Dla_jezdzacych_motorami_.html?v=2

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czołem Kolego!

Co prawda miałem tego dnia wybrać się do Mińska Mazowieckiego na Piknik Lotniczy organizowany w 23 Bazie Lotnictwa Taktycznego, ale skoro jest taki szczytny cel i dość duże zainteresowanie, to dopisz mnie Kolego do tej listy. Mińsk poczeka … może popołudniu?

Piaggio Beverly 500.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Czołem Kolego!

Co prawda miałem tego dnia wybrać się do Mińska Mazowieckiego na Piknik Lotniczy organizowany w 23 Bazie Lotnictwa Taktycznego, ale skoro jest taki szczytny cel i dość duże zainteresowanie, to dopisz mnie Kolego do tej listy. Mińsk poczeka … może popołudniu?

Piaggio Beverly 500.

Paweł jak ty jedziesz to ja też, trzeba skrzyknąć chłopaków którzy do Żywca nie jadą i zrobić dzieciom przyjemność

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I o to chodzi, i o to chodzi!

Skrzykiwać specjalnie to chyba nie ma potrzeby, każdy czyta forum i jak będzie zainteresowany to się odezwie.

Wiadomo że im nas będzie wiecej, tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

To ja sobie też zrobię dzień dziecka :blink: proszę o dopisanie burgman UH200

No to decyzja zapadła proszę dopisać

Kymco Xciting 500

Rafik mam nadzieję że zajmiesz się przekazaniem listy osób które się deklarują przyjechać w danym dniu do organizatorów. Z tego co widzę na stronie motorów będzie już około 25 szt. Fajnie by było jak byśmy też pojechali sporą grupką.

Odnośnik do komentarza

Fajnie by bylo tylko ciekawe czy wszyscy przejawią chęć uczestnictwa w "dziecęcej" zabawie...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Fajnie by było jak byśmy też pojechali sporą grupką.

Roberto, spoko, umówimy się gdzies ( pod ZUS'em ? ) i wystartujemy wszyscy razem.

Organizator rzucił na razie chyba wstępna propozycję, myślę że jeszcze będziemy aktualizowac akcję.

Odnośnik do komentarza

Fajnie by było jak byśmy też pojechali sporą grupką.

lepiej ich przyciągnac na naszą strone i gdzieś u nas się umówić a nie lecieć pod ZUS :blink:

a swoją drogą jutro jakiś wypad gdzieś ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

lepiej ich przyciągnac na naszą strone i gdzieś u nas się umówić a nie lecieć pod ZUS :blink:

no to my się umówimy jakąś grupką pod ZUS-em i dojedziemy do Was a potem do Ząbek, to jeszcze ustalimy !OKK

Odnośnik do komentarza

Hej,

Co prawda to nie ja organizuję, tylko też się tam dopisałem, ale spiszę kolegów i wyślę do osoby organizującej. Fajnie by było pokazać że maxi też istnieją a nie tylko motongi. Mam nadzieję tylko że załatwię sobie dzień wolny :) Nawet przemknęło mi przez głowę aby wyskoczyć na jeden dzień do Żywca ale to chyba za daleko.

Także proszę śledzić wątek i pewnie się spotkamy.

Pozdro.

Raf.

Odnośnik do komentarza

Siemanko

No to Panowie widzimy się stałym składem na imrezkę dla DZIECIAKÓW !!!!

Mnie kolego proszę tez dopisać . Jak na obywatela Ząbek przystało . Melduje się :-)))))

Proszę dopisać YAMAHA X-MAX 250

Pozdro

RADI

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam,

mam nadzieje ze nie tylko Panowie na maxi sa mile widziani ;)

Mi również jako mieszkance Ząbek wypada sie pojawic :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam,

mam nadzieje ze nie tylko Panowie na maxi sa mile widziani ;)

Mi również jako mieszkance Ząbek wypada sie pojawic :)

pozdrawiam

Osobiście uważam że dla Nas " chłopów :) " będzie to sama przyjemność :D

im Nas więcej !gora tym lepiej

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Klubowicze

Ja "tyż" będę... zaszczycę was swoją osobą :)

A Ciebie Sylwia jak najbardziej zapraszamy... pozniej lecimy na lotnisko do Minska Mazowieckiego,wiec sie szykuj na przejazdzke :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam Koleżeństwo!

Zbliżamy się do daty imprezy w Ząbkach i mam pewna propozycje do rozważenia przez Was.

Wcześniej proponowałem żeby po tej imprezie jechać do Mińska Maz. na piknik lotniczy ale nie wiem czy to ma sens bo tam ok. 14 będzie już po pokazach.

Oczywiście nie upieram się kategorycznie żebyśmy odpuścili ale … dziś trafiłem na info, że w dn. 2-3 VI, na terenie MT Polska przy ul. Marsa, czyli dwa rzuty beretem od Ząbek, są organizowane targi „Auto Nostalgia”, więcej info tutaj: http://www.autonostalgia.org/ .

Ja chętnie bym to zaliczył, bilety chyba po 20 zł, otwarte w godz. 10 -18.

A potem na Biesiadowo?

Odnośnik do komentarza

witam,

mozna prosić o wiecej szczegółów odnośnie miejsca spotkania maxi? z tego co wiem o 12.30 ma nastapic wjazd na teren szkoly...

pozdrawiam. S.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

witam,

mozna prosić o wiecej szczegółów odnośnie miejsca spotkania maxi? z tego co wiem o 12.30 ma nastapic wjazd na teren szkoly...

pozdrawiam. S.

Nie ja to zacząłem organizować ale proszę. Szczegóły pod tym linkiem (posty # 37 i 49): http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/153424-dzien-dziecka-zrobmy-im-frajde/page__st__20 .

Sądzę, że część z nas zbierze się pod ZUS'em ok. godz. 11 żeby dojechać do Macro ( gdzie jest zbiórka) przed 12. To jeszcze do dogadania.

Odnośnik do komentarza

Nie ja to zacząłem organizować ale proszę. Szczegóły pod tym linkiem (posty # 37 i 49): http://forum.motocyk...de/page__st__20 .

Sądzę, że część z nas zbierze się pod ZUS'em ok. godz. 11 żeby dojechać do Macro ( gdzie jest zbiórka) przed 12. To jeszcze do dogadania.

dziekuje wszystko jasne

do zobaczenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...