Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Trójmiejski Spontan


pawelneos

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze szkoda, że nie założyłeś tematu przed tym długim weekendem, ostatnie dni (poza wczorajszym) spędziłem na samotnym pokonywaniu naszych Pomorkich dróg, a tak można by się zgadać.

Może dziś jakaś przejażdżka?

Odnośnik do komentarza

No niestety wczoraj nie mogłem bo byłem w pracy !sciana A dzisiaj już pogoda się zesrała !!!! A miałem tak ochote poszmigac. Pozdrawiam - może uda się innym razem !OKK

Odnośnik do komentarza

Ja tez sie pisze w którąś sobotę !scooter

Tylko muszę jeszcze:

- przerejestrowac (jutro)

- Wymienić oponę przód - już zamowiona;

- olej, filtry, przegląd ogólny (nie wiem gdzie)

- regulacja zaworów + gaźnik (jw)

Chyba all

A po wszystkim jestem gotów do wojaży :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Zapytaj u Rosy, wystrzegaj się serwisu skuterów we Wrzeszczu :)

Ja robiłem kiedyś elektrykę i oponki na Sopot Wyścigi (nie pamiętam nazwy) ze względu na bliskość mojego zamieszkania i nie było problemów zrobili terminowo.

Jak by co to jadę przed siebie przewietrzyć spodnie whist

Odnośnik do komentarza

a więc na niedzielę 03.06.2012 r Planujemy z Darkiem (BouTian 500) wyjazd po Kaszubach gdzieś o godzinie 12.00 wyruszmy Jeśli są chętni to zapraszam. Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

A nakabluję :clapping:

BaoTian 500 dziś w raz z ekipą pojechał na Hel i nic się nie chwalił. Przyłapałem go jadąc puszką.

Beverly robi od tyłu niezłe wrażenie :laughing:

Odnośnik do komentarza

Strasznie mi głupio,ale to Karol ze szlifierni w ostatniej chwili zaproponował ruszenie pospolite na Hel :msn-wink: .Zdążyłem tylko zadzwonić do Pawelneos,ale on nie mógł i musiałem szybko ruszyc w drogę.Następnym razem napewno dam znać sorrki :clapping: No może już w ten weekend ruszymy dużą grupą :fish: Do boju na Frombork!!!

Odnośnik do komentarza

Bardzo żałuję i akurat ten weekend też muszę odpuścic Ponieważ otrzymałem zaproszenie już wiele wcześnie na pewną uroczystośc Ale życzę milej zabawy i bezpiecznych zmielonych km. :lol1:

Odnośnik do komentarza

dam jeszcze znać

z Froborka wyszła d...paoczywiście wszyscy jutro są zajęci.Może pojeżdże sobie jutro tu gdzieś na miejscu.

Odnośnik do komentarza

Wracalem w tę burzę z Westerplatte - kurtka zmoczona na Max - wewnątrz tylko wilgotna... Spodnie przeciwdeszczowe - puściły przez górną gumkę... Ogólnie fajnie było - ahoj przygodo :clapping:...

Ciemno, mokro, głośno, .... CZAD !!! ;p

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

wszyscy chętni na wyjazd do Białogóry nad morze pod namiot chociaż na jeden dzień.Baczność!!! Baotian zaprasza ;):Jumpy: wyjazd 10:30 w Sobotę :):pimp::):idea::afro::lady: Banda Baotiana :devil: no chyba,że będzie lało :scared::Jumpy:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...