Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ubezpieczenie AC i Asistance


Jano 67

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o podanie gdzie mogę korzystnie ubezpieczyć Burgmana 400 cm. K5. Która firma ma bogate ubezpieczenie w rozsądnej cenie. Posiadam maksymalne zniżki na OC i AC.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ja mam pełen pakiet w Alianz ale wiem że możesz również próbować w ubezpieczeniach typu direkt np. AXA. Wyliczyli mi składke troche mniejszą jak w Alianz ale ja jakoś wole iść porozmawiać z człowiekiem i w razie czego (odpukać) wrócić i załatwiać sprawe z konkretną osobą a nie przez telefon, internet - na odległość. Możesz również iść do multiagencjii lub brokera znajdą Ci kilka ofert i sam wybierzesz odpowiednią dla Siebie.

Odnośnik do komentarza

Podpowiedżcie jakie płaciliście składki i od jakiej ceny została składka wyliczona ? I jeszcze jedno pytanie na temat asistance, może to być oddzielne ubezpieczenie w innej firmie które ma w OWU pomoc przy przebitej oponie lub holowanie na długi dystans np do 500 km. Wiem że w PZU takiego ubezpieczenia nie ma

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...
  • Sympatycy

Odświeżam temat, ponieważ, zbliża się wielkimi krokami sezon motocyklowy 2013 i niektórzy z Was planują wykupić obowiązkowe OC plus ubezpieczenie: NNW, AC i asistance tzw. " Pakiet"

Ja zmierzyłem się z tematem i podzielę się doświadczeniem info ogólne poniżej:

Towarzystwo PZU - oferuje ceny zaporowe

Towarzystwo Allianz - nie ma w ofercie modelu burgman 650 - czekam na wycenę rzeczoznawcy i stawkę ubezpieczenia od agenta .

Towarzystwo Hestia oferuje 50% wartość stawki zaproponowanej przez PZU do ubezpieczenia od kradzieży obowiązkowo klauzula udział własny 20% :)

Jakie jest Wasze doświadczenie ?

Możecie polecić inne towarzystwo godne uwagi ?

A może, ktoś z forumowiczów jest agentem, brokerem ubezpieczeniowym, zabierze głos i ułatwi zainteresowanym podjąć decyzję :( ?

Odnośnik do komentarza

Zawsze ubezpieczałem w Alianz - pełen pakiet, było o.k. Wiem że w AXA wychodziło mi znacznie taniej ale jakoś nie miałem przekonania do tej firmy. Moim zdaniem warto sprawdzić w jakieś porównywarce i jak się nie obawiasz to firmy typu Direct mają niższe stawki, tylko nie wiem jak z uzyskaniem z tych firm jakieś kasy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...