Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ile nas jest w lubelskim


MarcinoV

Rekomendowane odpowiedzi

Piekna pogoda zachęca do podróżowania na o2o. Duzo tez widać kierowniczki i kierowników na maxi. Ile z nas jest maniaków Maxi jeżdżących po kozim grodzie i okolicach.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Melduję się weekendowo ze Świdnika (bo robotę mam w Wawie), ale niestety w ten długi, śliczny weekend jestem w Wawie.

Ale udanego spotkania i ewentualnego kulanka życzę, jeśli się ktoś zgłosi.

Odnośnik do komentarza

o tak miejsc nie brakuje.

Ja już niestety nie maxi, a FJRką, ale moje lewa zawsze wyżej sie podnosi jak mijam się z Maxi :D

Odnośnik do komentarza

Piekna pogoda zachęca do podróżowania na o2o. Duzo tez widać kierowniczki i kierowników na maxi. Ile z nas jest maniaków Maxi jeżdżących po kozim grodzie i okolicach.

Ja też jestem Lubelskie ! 2flaga.gif

Wprawdzie tylko dwa letnie miesiące w roku , ale tam tzn. w Tomaszowie Lubelskim się urodziłem i tam przyjeżdżam na wakacje. Więc i w tym roku w lipcu i sierpniu z przyjemnością spotkam się Panowie z wami.

Do zobaczenia wkrótce. 0wink.gif

Odnośnik do komentarza

Grono się powiększa. Witam wszystkich i pozdrawiam. Anonimowych użytkowników zachęcam do zarejestrowania się.

Podzielenie się doświadczeniem i wiedzą będzie z korzyścią dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jeszcze brakuje mi tu gościa na AN650, który swego czasu pomykał przede mną na dwupasmówce w korku do świateł na Świdnik. A w Lublinie jak mnie wyprzedzał to nawet nie pozdrowił. Ale może się ujawni.

Witam nowo przybyłych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli dobrze nas policzyłem to do korzystania z Maxi na ziemi Lubelskiej , przyznało się już 10-ciu "Kozaków"

Może jeszcze nie tak licznie jak inne grupy w naszym kraju , ale 10 skuterów na drodze razem to już jest banda.

A może byśmy tak w ramach promocji ziemi Lubelskiej zorganizowali jakieś małe ,albo duże Roztoczańskie objazdy połączone z biesiadą?

Co wy na to? zwyciestwo.gif

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Była już taka inicjatywa o tutaj http://www.forum.burgmania.net/topic/11449-planowanie-wypadow/page__st__20#entry239146

Ale cicho jakoś od tamtej pory. WIadomo że po Roztoczu można się pokręcić i pozwiedzać jakieś sympatyczne miejsca jak rynek w Zamościu, źródełka w Krasnobrodzie, Zagrodę Guciów, Szumy na Tanwi, Czartowe Pole i jeszcze coś by się zwiedziło. Może nawet browar w Zwierzyńcu.

Odnośnik do komentarza

Była już taka inicjatywa o tutaj http://www.forum.burgmania.net/topic/11449-planowanie-wypadow/page__st__20#entry239146

Ale cicho jakoś od tamtej pory. WIadomo że po Roztoczu można się pokręcić i pozwiedzać jakieś sympatyczne miejsca jak rynek w Zamościu, źródełka w Krasnobrodzie, Zagrodę Guciów, Szumy na Tanwi, Czartowe Pole i jeszcze coś by się zwiedziło. Może nawet browar w Zwierzyńcu.

Fajna trasa , ciekawe miejsca.

Ze względu na moją nie codzienną obecnoś na Lubelszczyźnie , nie bardzo mogę coś zaproponować ,ale w miesiącu lipcu i sierpniu ,jestem tam zauważalny. Więc jeśli w tym czasie udało by się coś zorganizować , to ja jestem obecny!

Odnośnik do komentarza

Witam Lubelskie,

ujawniam i ja swoją obecność jako całkiem 'świeży' w tej grupie,

i może na początek nieśmiało zaproponuję kraśnik http://www.krasnik.pl/index.php?mact=News,cntnt01,print,0&cntnt01articleid=2033&cntnt01showtemplate=false&cntnt01returnid=167 i wspólny wypadzik, a na meczyk można wrócić lub zabawić dłużej :clapping:

Odnośnik do komentarza

No, wreszcie znalazłem coś dla siebie (w sensie forum) :clapping: witam chapter lubelski, mam nadzieję że uda nam się coś wspólnie wykombinować, i mam nadzieję że sezon w tym roku będzie trwał chociaż do końca października, bo chwilowo do końca września jestem za oceanem. Pozdrawiam i udanych lotów :Jumpy:

Odnośnik do komentarza

W nadchodzący weekend tj. 13 14 15 parę kilometrów od Biłgoraja na Roztoczu szykuje w się wielka motorowa impreza z paradą włącznie.

Myślę że była by to fajna okazja abyśmy mogli wszyscy razem z lubelskiego spotkać się i zaakcętować obecność Maxi Skuterów. Co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Niestety nie piszę się, bo będę na weselu w zupełnie innym regionie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...