Skocz do zawartości
Forum Burgmania

SYM GTS 250


Gość Zbyszek

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

co powiecie na temat tego skutera?

Ostatni test w majowym MOTOCYKLU niczego mi nie rozja?nił, a cena 13500 jak za 250 ccm to chyba całkiem przyzwoicie, może uda się przeprowadzić test tego skutera tak solidnie przez naszych fachowców.

Czekam na wasze opinie, jest naprawdę ładny.

Pozdrawiam

Zbyszek

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Heja...

Skuter ten widziałem już na targach Intermot w Monachium... A teraz na EXPO w Wawie...

Skuter bardzo fajny i w Moich oczach wychodzi całkowicie na przód...

Ciekawa stylistyka, do?c wygodny, dobrze wykonany... Posiada ?wiatła PRZECIWMGIELNE(jako JEDYNY w?ród Maxi)...

Cena wg. Mnie jest bardzo dobra jak na nowy skuter tej klasy...

Poza tym Marka Sym to bardzo dobre wyroby, których nie trzeba się bać...

Jak tylko będzie się dało, Burgmania napewno dostanie ten skuter do testów... Jest to juz raczej zaklepane( :) )...

Czekam już na kogo? kto Go zakupi, bo szalenie chcialbym się Nim przewieĽć i zobaczyć co oferuje... A jazd testowych raczej nie będzie... Więc jedynie od wła?ciciela jest szansa dostać na choćby krótk? przejażdżkę...

Kolorek najładniejszy jaki dot?d widziałem to CZARNA PERŁA... Prezentuje się pięknie...

W Motocyklu nie czytałem o Nim(bo go nie mam)... Ale w takim razie musze kupić i poczytać...

Pozdrawiam i oby do syzbkiego przeczytania relacji z ujeżdzania Go przez Burgmanię...Kubełek :)

P.S. Nie obraziłbym się, jakby Mariusz załatwił test u Importera Aprilli(teraz takze Sym'a) z Krakowa... hehe chętnie bym do Nich podjechał zabrać skuter i poż?dnie Go przetestować, aby waln?c opis na stronie :) ( ;) ) hihihihiii :P

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Test Syma GTS 250 (vel JoyMaxa) mam zaklepany i Aprilia w każdej chwili może mi go przekazać.

Problem w tym, że w kolejce pojazdów testowych s? Yamaha Majesty 400, X- Max 250, Kymco Grand Dink 250 a ja ostatnio czasu mam bardzo mało a w najbliższych tygodniach będę miał go jeszcze mniej. Zrobienie profesjonalnego testu jest wbrew pozorom bardzo czasochłonne...

Wielkimi krokami zbliża się zlot maxi w Rynii i narazie 90% energii skupiam wła?nie na tym przedsięwzięciu.

Odnośnik do komentarza

Musze przyznac ze widzialem juz kilka sztuk tego modelu na ulicach Berlina. Wyglada na to, ze jest dosyc ciekawa oferta !scooter .

Odnośnik do komentarza
Gość Krakus

Zdecydowanie ładny skuter. Jeł?i chodzi o mnie to w moim "koszyku" skuterów, które biore pod uwagę, ten model zast?pi Grand Dink'a bo i ładniejszy, a cena taka sama.

Z niecierpliwo?cia czekam na test.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...