Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lipiec miesiącem tułaczki po Skandynawii


Simon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W tym roku (w zeszlym bylem tez) wybieram się do Skandynawii. Wyjazd w lipcu miedzy 2 a 11. Czas trwania wyjazdu do 14 dni. Jesli ktos jest chetny do wspolnego wypadu zapraszam. Wyjazd bez cisnienia. Wyplywamy z Gdanska do Karlskrony potem w gore i powrot tez do karlskrony. Noclegi w namiotach. W planach zobaczyc zarowno szwecje jak i norwegię. Może Nordkapp ale to nie mus.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jadę 2 lipca do Norwegii z grupą motocyklistów "Skrzydła Warmii" z Olsztyna. Jedziemy jako grupa zorganizowana, rezerwacje zrobione, tak że nie ma możliwości się podłączyc, ale może spotkamy się na szlaku. A skoro jesteś z Dywit, to czemu się nie znamy?

Odnośnik do komentarza

bargacz-piękna trasa przed Wami. my Pozdrawiamy z innego kraju nadbałtyckiego, jesteśmy na Litwie, a dokładnie dziś w Wilnie. Skuterek zadowolony z pięknych tras, my również. Szerokości i przyczepności, czekamy na fotorelację - aga + boochos

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pozdrawiam. W przypadku Burgmana 650 przechodzi się na sterowanie ręczne i na nadbiegu spalasz o 1 litr mniej (mowa o autostradach). Jeszcze raz pozdrawiam i życzę szerokości.

Odnośnik do komentarza

Jadę 2 lipca do Norwegii z grupą motocyklistów "Skrzydła Warmii" z Olsztyna. Jedziemy jako grupa zorganizowana, rezerwacje zrobione, tak że nie ma możliwości się podłączyc, ale może spotkamy się na szlaku. A skoro jesteś z Dywit, to czemu się nie znamy?

Jedziesz razem z Czesiem Swaryczewskim. Wyjazd ten powstal z mojego pomyslu jednak Czeslaw ustalil wspolnie z klubem taki a nie inny termin. Co do doalczenia to wiesz mi ze nie ma problemu jedynie ja moge jechac po 8 lipca. Jade 13 lipca i wracam 22 lipca. Czemu sie nie znamy nie wiem ;) Ale mozemy sie poznac.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

No i termin ustalony na 13.07.12 Wyplywamy z Gdanska do Karlskrony. Jedziemy w gore Szwecja i potem odbijamy na Bodo. Nastepnie wracamy Norwegia w dol. W sumie 4250 km w 9 dni.

Odnośnik do komentarza

Wielka szkoda że ja własnie wyjezdzam w LIPCU z Norwei na urlop,tak byście zachaczyli i odwiedzili mnie? ale moj urlop i wasz wyjazd sie nei nakladaja wielka szkoda.Ale życże wam miłej jazdy i podziwianie pieknej Norwegii..

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zyczę fajnej wycieczki i mam nadzieję , że jak wrócisz to się w końcu poznamy. Z Jurkiem już śmigałem i może będzie okazja jeszcze raz. Tak jak wiesz , wjeżdżamy na prom 2.07.2012, powrót 11.07.2012

Pozdrawiam i mam nadzieję , że się odezwiesz na W-M

Odnośnik do komentarza

Bargacz z chęcią poznam kolegę. My będziemy mieli nieco bardziej dynamiczna wycieczkę niż Wy bo wiecej kilometrów. Dlatego taki plan jak nasz lepszy w mńiejszym gronie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...