Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wyjazd z Warszawy do Żywca


Winters

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie pomyślałem :) , że może warto byłoby zacząć organizować jakieś grupki na wyjazd do Żywca? Planuję wystartować z Warszawki około 6:00 na yp250, więc raczej nie uda mi się przekroczyć prędkości światła... :puke: Ktoś chciałby się dołączyć? :(

Odnośnik do komentarza

Hmmm... 1 czerwca wypada w piątek :D Na Słowację warto podjechać ale nie o to chodziło w tym temacie :D Ja bym proponował spotkanie około 6:00 na parkingu pod OBI na al. Krakowskiej takich wolniejszych skuterków co planują jechać 90 - 100 km/h i jazda do Żywca. Mogę wziąć na siebie rolę "kapitana snuji" i zamykać kolumnę. Pozostaje tylko kto chciałby gnać przodem i być awangardą Warszawki :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zapraszam do wspólnej podróży do Żywca. Zbiórka w piątek 1 czerwca o 9:00 na parkingu Decathlon na Al.Krakowskiej. Na poprzedni zlot do Malborka udało nam się jechać w około 10-ciu. Tempo spacerowe 100-120.

Wysłane z iPhone 4S za pomocą

Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zapraszam do wspólnej podróży do Żywca. Zbiórka w piątek 1 czerwca o 9:00 na parkingu Decathlon na Al.Krakowskiej. Na poprzedni zlot do Malborka udało nam się jechać w około 10-ciu. Tempo spacerowe 100-120.

Wysłane z iPhone 4S za pomocą

Tapatalk

Piootr, Winters, Panowie to może Tutaj skoro temat już istnieje od jakiegoś czasu. NIe mogę jechać do Żywca ale napewno się stawię co by Was odprowadzić parę kilometrów !scooter .

( chyba że coś się zmieni ale to zobaczymy)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...