Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zlot skuterów szczecin Wały Chrobrego 2012


PJS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ...

Znalazłem taką to informację:

" Witam

zapraszam wszystkich miłośników skuterów i MAXI skuterów na zlot do Szczecina w Sobotę 12 Maja na Wały Chrobrego

Imprezę zaczniemy od 10 rano, o 13 przejedziemy głównymi ulicami miasta .

W czasie spodkania bedziemy się mogli wymienić ciekawostkami i doświadczeniem w użytkowaniu skuterów

Zlot nie jest jeszcze zgłoszony do władz miasta Szczecin prosze wszystkich chętnych o zapisywanie się pod adresem andre116@op.pl

Jesli bedzie chetnych 50 osób , to imprezę oficjalnie się zarejestruje

A w tedy to bedziemy mogli zaszaleć z cateringiem i muzyką

Pozdrawiam i czekam na zgłoszenia Wszystkich miłośnikow jednosladów a w szczególności skuterów z całej Polski "

Więcej informacji na STRONIE

Może Kogoś zainteresuje?

Pozdrawiam ...

PJS

Przepraszam ale nie doczytałem do końca ....

Impreza podobno odwołana:

"andre116: (15-04-2012 22:38:31)

WITAM SERDECZNIE Z PRZYKROŚCIĄ STWIERDZAM ŻE NIE OTRZYMALISMY OD WŁADZ MAISATA SZCZECIN POZWOLENIA NA ZLOT MOTOCYKLOWY KTÓRY MIAŁ SIE ODBYĆ 12-05-2012 W SZCZECINIE NA WAŁACH CHROBREGO A WIEC OFICJALNA IMPREZA SIE NIE ODBEDZIE JEDNAK ŻE ZAPRASZAM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH W DNIU 12-05 NA WAŁY CHROBREGO SZKODA ZE OFICJALNIE SIE NIE UDALO MAM WIELKA NADZIEJE ZE SYMPATYCY JEDNOSLADOW I TAK PRZYJADA I BEDZIE MOZNA SIE PRZEJECHAC GLOWNYMI ALTERIAMI MIASTA POZDRAWIAM"

A szkoda bo termin był fajny :)

PJS

Odnośnik do komentarza

(...)Jesli bedzie chetnych 50 osób , to imprezę oficjalnie się zarejestruje

A w tedy to bedziemy mogli zaszaleć z cateringiem i muzyką(...)

Mnie zainteresowało :) .

;):lol::lol: Dobre, a najlepsze z tego "planowania imprezy" jest zacytowane zdanie :lol: .

Kabaret po prostu !tut . Już samo nazywanie jakiegoś podrzędnego, na szybko skleconego spota zlotem, zakrawa na kpiny :lol:.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bliżej daty tego "Zlotu" daj znać, czy nadal będzie aktualne spotkanie... Co prawda od pierwszego maja zaczynam służbę i nie wiem kiedy mnie wyślą na kurs przygotowawczy, ale jeśli będę tylko miał wolne, to przyjadę (raptem mam tylko 116km)...

Odnośnik do komentarza

Mnie zainteresowało :D .

:):):lol: Dobre, a najlepsze z tego "planowania imprezy" jest zacytowane zdanie :) .

Kabaret po prostu !tut . Już samo nazywanie jakiegoś podrzędnego, na szybko skleconego spota zlotem, zakrawa na kpiny :lol:.

Kiedys czytalem forum gdzie malolaty jechali jeden po drugim.Jak ktos chcial cos zrobic to bylo zle i tyrali go.Tutaj czlowiek probuje zorganizowac zlot i nie wazne jak to nazywa chce poprostu spotkac sie z ludzimi,chce aby bylo fajnie,to sie jedzie po nim i wysmiewa i kto to robi,administrator.A moze wypadalo by doradzic jak zorganizowac taka impreze,pomoc.albo siedziec cicho jak nie ma sie ochoty pomagac.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...