Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lakierowanie owiewek Łódź


Gość klauzero

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

czy ktoś może polecić lakiernika w Łodzi (i okolicach), który zająłby się owiewkami w moim Xcitingu 500? Demontażem czaszy, błotnika i bocznej owiewki - bo o nich mowa - zajmę się sam, tak samo jak po powrocie z otwarcia sezonu "zająłem się" parkingowym szlifem z prawej strony :/ Dodam tylko, że chodzi o skuta, którego przejąłem w zeszłym roku w niemalże idealnym stanie od Zduna13m...

Szerokości

Odnośnik do komentarza

Firmowo współpracuję z kilkoma lakiernikami. Chcesz to mogę pomóc. Będzie to jednak normalna usługa. Podrzucę kontakt, a resztę załatwisz sam. Jakby co to 695343512 w godzinach dziennych :D

Odnośnik do komentarza

A ja podpowiem tylko, żebyś zadzwonił do importera Kymco na Polskę i dowiedział się dokładnych cen plastików których potrzebujesz.

Firma Motor-Land: http://www.motor-land.com.pl/

Wiem, że wymieniać plastik z powodu porysowania to głupota, lecz w wypadku Kymco jest to w pewien sposób sensowne.

Nowa czasza w oryginalnym kolorze kosztuje około 380 zł brutto, a polakierowanie pewnie około 350...:D

Więc proponuję zadzwonić i popytać :)

Odnośnik do komentarza

T-Rex, dzięki przedzwonię.

górni$, nie mogłem się doczekać poniedziedziałku, aby się dowiedzieć jak kształtują się ceny u dystrybutora i co ciekawe lokalni dealerzy mają te częsci 10-15% taniej, ale są dziwne dysproporcje cenowe, na przykład boczna owiewka (pod nogami) jest o wiele mniejsza i teoretycznie prosztsza w wykonaniu, a cena podobna do czaszy... z powodu kształtu (trudne do malowania bez śladów) i uszkodzeń zdecyduję się chyba na zakup tylko przedniej owiewki, a reszta do malowania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...