Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Motostat i Tapatalk


Tetsuo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Za namową jednego z naszych użytkowników wysłałem nasze dane (tzn. burgmani.net) do serwisu motostat.pl . Wielu z was już używa tego serwisu do prowadzenia statystyk wydatków waszych skuterów. Teraz możecie wybrać burgmania.net jako swój klub.

Zaktualizowałem tez plugin Tapatalk (Program pozwalający w wygodny sposób korzystać z for internetowych na twoim telefonie lub tablecie), gdyż poprzedni był już bardzo stary ...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dzięki od razu widać różnice jest o wiele lepszy i bardziej intuicyjny

Wysyłane z mojego GT-P1000 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Zrób aktualizacje tapatalk sama powinna sie zgłosić i automatycznie przechodzisz na 2

Wysyłane z mojego GT-P1000 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ale zaleta tapatalka jest lepsza współpraca z PM i generalnie lepsza obsługa forum a jak sie jest na kilku forach to wtedy największa zaleta z posiadania tego programu

Wysyłane z mojego GT-P1000 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Przy okazji tego wątku chciałbym zadać pytanie, bo akurat dobrze widać problem.
Używając Tapatalka raz widzę wszystkie obrazki w danym poście a innym razem zablokowane ikony.
Czy ktoś się domyśla jak to zwalczyć?

ee2b31fccb1b059006b336990cb6ea86.jpg

d65fd13285b8df5abd45345b0243fab7.jpg

Odnośnik do komentarza

Ja tak mam na iPhone + TT. Kiedy używam Android+TT jest lepiej, tzn wyświetla się więcej fotek, ale też nie wszystkie..

A jeśli w iPhone+TT koniecznie chcę widzieć zdjęcia, to po wciśnięciu ekranu wybieram "otwórz w przeglądarce", czy jakoś tak (piszę z pamięci). Ale user friendly to to nie jest.

Wyjściem jest, jak pisze Arturo, nie używanie TT. Ale akurat ja korzystam z wielu forów i TT się przydaje.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

 

12 godzin temu, xmarcinx napisał:

Używając Tapatalka raz widzę wszystkie obrazki w danym poście a innym razem zablokowane ikony.

Czy ktoś się domyśla jak to zwalczyć?

 

ee2b31fccb1b059006b336990cb6ea86.jpg

 

U mnie na andku tak:

44f13bc3467ac03724faf40a57b78b3b.jpg

 

8ff4b5097ee4e07d7a0a4bf771d61dcb.jpg

 

Niestety nie posiadam wiedzy dlaczego IOS ma takie ograniczenia. Problem leży po stronie skryptu TT.

A co do przeglądarki... Na Chromie nasze forum w wersji mobilnej przegląda się bardzo przyjaźnie. Polecam.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nasze forum jest świeżo po dużym upgrade (forum było wyłączone na 4 h gdzie normalnie upgrady trwają 10 min). Doszło sporo zmian, także tych z zakresu bezpieczeństwa platformy i silnika... ale tym samym plugin tapatalka przestał być kompatybilny więc musimy zaczekać na "synchronizację". Niestety nie od nas zależne jak to długo potrwa. Czekamy na wersję 4.3.

732461503_aktTT.thumb.jpg.bca85d191d14f49a65f7a6448f2b04d1.jpg

Jak tylko zacznie działać forum via tapatalk to podamy info... a na tę chwilę polecam korzystanie z forum z poziomu przeglądarek, które np. na urządzeniach mobilnych obsługuje się bardzo przyjaźnie.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Chciałem ogłosić, że nasze forum można już obsługiwać poprzez aplikacje Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

W opisie tej wersji jest napisane, że usunęli problemy z logowaniem , ale najwyraźniej im się nie do końca udało ....

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Znalazłem wreszcie chwilę na problem niedziałającego od kilku miesięcy chatroom na Tapatalk...

Niestety Support aplikacji TT nie przyszedł z pomocą pomimo wymiany wielu maili oraz wysłania im nawet video prezentacji problemu. Metoda własna prób i błędów doprowadziła do: Z przyczyn bliżej nieznanych na wielu urządzeniach z Andkiem i niektórych z iOS chatroom'y na wszystkich grupach  widzianych z poziomu TT nie działały (mieliło bez logowania). Wspólnym mianownikiem tych urządzeń była info, że ostatnia aktualizacja z początku czerwca z opisem "Fix bug chatroom" miała coś naprawić a finalnie odcięła możliwość logowania do Chatroom. Niestety przy okazji zawiesiła też możliwość kolejnych upgrad'ów. Co ciekawe, widać było zamieszczane zdjęcia w galerii chatroom i powiadomienia o nowych wpisach ale samych wiadomości nie było widać.

Co należy zrobić i jest to niestety jedyne wyjście. Aplikację TT należy odinstalować i ponownie ją wgrać. Później dodać wszystkie grupy dyskusyjne na których się logujemy. Ostatnim krokiem jest zalogowanie się na chatroom przez jedno z kont - Google lub FB (kiedyś nie było takiej konieczności). Po tych krokach dostęp do "pokojów" jest aktywny.

Odnośnik do komentarza

THX za info :) . Czyli de facto powiązać z jakimś innym kontem, czy to FB czy Google... To, akurat dla mnie, pora całkowitego odinstalowania TT :) .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Powiązanie konta jest niezbędne tylko do samych Chatroom'ów. Pozostałe, standardowe funkcje TT nie wymuszają takiej konieczności.

Godzinę temu, dr.big napisał:

Czyli de facto powiązać z jakimś innym kontem, czy to FB czy Google...

Kolejne kroki, które mają ograniczyć "anonimowość" w sieci. Wymuszają to m.in nowe klauzule prawne.  

Ps. Na wielu portalach pod artykułami dodając teraz komenty identyfikujemy się np. kontem FB. Dziwnym trafem ilość "jadu" i hejtu zaczęła spadać i nagle coraz więcej wpisów stało się przemyślanych i składnych.... a ci, którzy tego nie zauważyli często ośmieszają się bo ich "kwasy" są widoczne, czyt., identyfikowalne dla innych... i dobrze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...