Skocz do zawartości
Forum Burgmania

mototarg warszawa - optymalny termin


wiktoree

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W najbliższy weekend wybieram sie po raz pierwszy na mototarg.

Prosiłbym o informacje stałych bywalców:

- kiedy mniej ludzi sobota czy niedziela?

- o której godzinie najlepiej (podobno sa kolejki)?

- z której strony wchodzic?

- gdzie zostawic auto?

z góry dzieki

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

[...]

- kiedy mniej ludzi sobota czy niedziela?

- o której godzinie najlepiej (podobno sa kolejki)?

- z której strony wchodzic?

- gdzie zostawic auto?

[...]

1. raczej w niedzielę (dużo miejsca nie ma więc wizualnie zasadniczo tak samo), ale najmniej gdy pada deszcz :D

2. jak najwcześniej, kolejki są ale krótko się stoi

3 i 4. wejścia są dwa od Puławskiej, ale tutaj nie ma gdzie zostawić auta, a straż miejsca szaleje z aparatem ;)

lub wjazd od Poleczki, tam też są organizowane parkingi.

Najlepiej przyjechać na 2oo wtedy o wjazd i miejsce łatwiej ;)

Co do samych zakupów, to wybór na miejscu jest duży, natomiast ceny nie koniecznie atrakcyjne.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Byłem na motor targu już kilka razy

Zdecydowanie polecam sobotę w niedzielę ludzie z okolic robią sobie wycieczki z całą rodziną po obiedzie.

Jeśli chodzi o godz. to tylko rano na 9 max 10 jeśli przyjedziesz o 12 będziesz miał kolejke 200 m do kasy

Wjazd od Poleczki tak jak pisał kolega tam jest duży parking wiec miejsce znajdziesz

Od puławskiej nie polecam podłączam się do słów kolegi daszek

Ale jeśli przyjedziesz późno(13-14) proponuje zaparkować auto gdzieś na zewnątrz lub blisko bramy i przejść się kawałek bo inaczej będziesz stał godzinę czasmi więcej do wyjazdu.

Jeśli przyjedziesz na 2oo to raczej nie będziesz miał większych problemów.

Jak już wejdziesz na bajzel i zamierzasz coś kupić jeśli chodzi o rzeczy ogólnie dostępne to najpierw przejdź i popytaj o ceny bo są naprawdę różne cześć sprzedawców nastawia się ze to warszawa i podnoszą ceny i np. za kask lub kominiarkę w jednym miejscu zapłacisz 150 zł a w drugim 300.

I tak jest prawie ze wszystkimi stoiskami

Więc najpierw trzeba zrobić rozeznanie w cenach

Jeśli szukasz części to to już się nie sprawdza bo ceny są podobne .

Jeśli wybierasz się tak z kimś znajomym polecam starą sprawdzona metodę aby nie dzwonić do siebie co pięć minut jak się zgubicie

Umawiajcie się na końcu alejki ten kto pierwszy przejdzie alejkę czeka na drugiego

W przeciwnym razie będziecie dzwonili do siebie co 5 min i szukali się w tłumie i między stoiskami

Jeszcze jedno jeśli zamierzasz zrobić jakieś zakupy na spokojnie zarezerwuj sobie 4 godz aby w miarę na spokojnie tam przejść

Kilka razy już tam byłem więc mam nadzieję ze moje rady przydadzą się

Życzę udach zakupów na bajzlu

Odnośnik do komentarza

Witam ...

Może znajdą się chętni na wspólną wyprawę najpierw na giełdę a dalej np. do Scooter Landu.

Jak to mawiają owsiki w kupie zawsze raźniej ^_^

Czy znajdą się zainteresowani? Start np. w sobotę o 9:30 pod ZUS-em przy Trasie Siekierkowskiej?

(przepraszam, że umieściłem propozycje w tym miejscu a nie w podróżach lub regionalnych, ale nie ma chyba sensu zaczynać kolejnego wątku).

Pozdrawiam ..

PJS

Informację o miejscu i czasie spotkania znajdziecie TU

Pozdrawiam ...

PJS

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...