Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wybieramy skuter kwietnia 2012-glosowanie


betu

Skuter kwietnia 2012  

78 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Oglądam fotki na smartfonie, więc moje oko nie widzi całego "przekazu", ale najbardziej podoba mi się biała dama miśka fot. nr 2

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Widać tendencję głosowania na Misiek nr 2. A mnie się format zdjęcia nie podoba, chociaż motyw OK. Pionowe źle wyglądają w kalendarzu. Głosuję na Mr.Hex nr 1.

Odnośnik do komentarza

PJS1!!

W tej scenerii wyglądał by super tuż po zachodzie słońca, kiedy robi się szarówką a most miał by już włączone iluminacje, podobnie jak drugie zdjęcie!! Kiedyś zrobię taki kadr :)

W zdjęciach Miśka, moim zdaniem, skuter strasznie ginie w tym bałaganie z białych pączków drzew. Zdecydowanie za duża głębia ostrości :)

Odnośnik do komentarza

W tej scenerii wyglądał by super tuż po zachodzie słońca, kiedy robi się szarówką a most miał by już włączone iluminacje, podobnie jak drugie zdjęcie!! Kiedyś zrobię taki kadr :)

Daj znać jak będziesz miał chęć na zdjęcia to się spikniemy.

Może ktoś jeszcze dołączy do sesji zdjęciowej ze swoim !scooter . Było by fajnie.

Pozdrawiam ...

PJS

Odnośnik do komentarza

Daj znać jak będziesz miał chęć na zdjęcia to się spikniemy.

Może ktoś jeszcze dołączy do sesji zdjęciowej ze swoim !scooter . Było by fajnie.

Pozdrawiam ...

PJS

Bardzo chętnie! W grupie zawsze weselej :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Daj znać jak będziesz miał chęć na zdjęcia to się spikniemy.

Może ktoś jeszcze dołączy do sesji zdjęciowej ze swoim !scooter . Było by fajnie.

Pozdrawiam ...

PJS

No to ja się zapisuję skoro takie fajne fotki umiecie robić.

PJS nr 2

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...