Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rozpoczęcie sezonu


fundi600

Rekomendowane odpowiedzi

Nie byłem w tamtym roku to muszę się pojawić w tym roku muszę jakoś to ogarnąć .

P.S

A działeczka jest w palnie ? :).

Bo ja się jakoś do ciacha na działce przyzwyczaiłem !OK .

Odnośnik do komentarza

Tomeczku Malutki :) ja tam wolę działeczkę i Jolki ciacho mniam , nie tam jakieś kupne delicję co prawda one też są smaczne , ale działeczka ma swój urok !OK .

Odnośnik do komentarza

No wiesz w zeszłym roku pojechaliśmy na karkóweczkę do Strzyżawy wszystkim smakowała,bo jest inna niż wszystkie jak tam nie jadałeś to nie wiesz co to karkówka u Janka. Robsonowi wczoraj ślinka leciała jak usłyszał że jedziemy a no może Michowi nie podpasiła bo pozostał nie wzruszony. A co do ciasta Jolki to ja z kolei nie mogę nic powiedzieć bo chyba nie było mi dane skosztować ale jak piszesz że zaj... to oczywiście zjem wciemno cheers.gif

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panowie nie czytacie uważnie. Msza i atrakcje w tym roku będą w Białych Błotach czyli 2 km od naszych działeczek.

Faktem jest, że do Janka na karkówkę zawsze można jechać i będzie i karkówka i ciasto. A ta wczorajsza była wyśmienita.

Odnośnik do komentarza

Nie byłem w tamtym roku to muszę się pojawić w tym roku muszę jakoś to ogarnąć .

P.S

A działeczka jest w palnie ? :).

Bo ja się jakoś do ciacha na działce przyzwyczaiłem !OK .

Oczywiście ,że działeczka jak najbardziej !OKK !OKK

Tomek karkówka była pyszna !OK

Odnośnik do komentarza

Koledzy to z jakiego miejsca na ziemi !YES startujemy pod łuczniczkę i o kturej?.-POZDRAWIA SERDECZNIE Osobne pozdro...dla ;wprowadzającego-SZAMOTKA; !OK

Odnośnik do komentarza

No i się narobilo :lol: Wygląda na to, że wezmę se wolne. Co bedę tak sam w robocie siedział a inni bedą śmigać?! Wyjedziemy z CSW coś kolo 10.00 aby bez problemów dotrzeć pod Łuczniczke :rolleyes:. Przyprowadze kumpli.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Co do spotkania 1 maja to myślę że godzina 10 rano na stacji shela Rondo Grunwaldzkie będzie ok napijemy się kawy i będziemy czekać na tych z Chojnic i Szczecina. O 11,30 wyruszamy na łuczniczkę. Z tamtąd całą ekipą w paradzie na Białe Błota na mszę i uroczystości. Dla wytrwałych zostanie działka i tam do białego rana

Odnośnik do komentarza

Musze poczekać na Kolegów po nocce wiec CSW startuje dopiero o 10.15 i zbieramy po stacjach :P po drodze. Ale bedziemy. Może uda mi sie namowić żeby podjechać na Shela?

Odnośnik do komentarza

Również dziekuje było super mam nadzieję że wszyscy cało wrócili do domów no może po za dwoma Zacnymi które gdzieś w okolicy Bydgoszczy zostały chwilowo porzucone <_<

cheers.gif

Odnośnik do komentarza

Witam z rana .

Ty Malutki o co chodzi jakie ZACNE ? .

No to i ja dziękować zacznę !winkiss .

Dzięki za spotkanie za nocleg w miłym towarzystwie czas szybko mija .

Jolka ciacho pierwsza liga !OKK .

Dzięki Fundi za ogarnięcie tematu w temacie kluczyka !OK .

Prawie bym zapomniał Ola wspomnij temu Gościowi od tego !scooter co by tej blaszki nie zakładał :P<_<:).

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja również dziękuję za spotkanie w tak licznym gronie - trochę nas było na paradzie, naliczyłem bodajże 13 !scooter ,a może więcej !OKK .

Burgmania zaprezentowała się zacnie <_< .

W okolicach 50 sekundy jesteśmy :).

Odnośnik do komentarza

Jak wam zazdroszczę! :( fajnie się prezentowaliście :) !scooter

Odnośnik do komentarza

Jesteście-wszyscy zaje...Aga jest pozytywnie zaskoczona .Do zobaczenia u nas mam nadieję niebawem !piwko

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...