Skocz do zawartości
Forum Burgmania

W-wa Bemowo sezon 2012, 2013 i 2014


pgizi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Witam!

W najbliższą niedzielę na Lotnisku Bemowo jest coroczna impreza, Ogólnopolskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego. Krótkie info na jej temat:

http://www.motogen.p...04-,art570.html

Wiem, że w tym terminie jest również Częstochowa, ale może ktoś, kto podobnie jak ja nie wybiera się na Jasną Górę miałby ochotę pojechać na Bemowo w większym składzie?

Wydaje mi się, że moglibyśmy się spotkać pod Cafe 66 ok. 10 i powiedzmy ok. 10.30 wystartować na lotnisko.

Kto chętny?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pgizi

    19

  • sonor

    10

  • Cormoran

    9

  • PJS

    6

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

ja też wpadne :) Ciekwe jak się odnajdziemy w tym tłumie :D

W pierszym poście proponowałem zbiórke ok. 10 pod Cafe 66 a wyjazd ok 10.30 - trzymajmy się tego.

Odnośnik do komentarza

Ja pewnie pojadę ale obawiam się, że na 10:00 pod C66 na pewno nie dotrę. Nowy członek rodziny i obowiązki z tym związane, ale na samą paradę pewnie dojadę :clapping:

Odnośnik do komentarza

proponuje zrobic 2 spotkania. jedno dla chetnych o 10.00 a drugie dla tych co na 10.00 nie moga - czyli np ja. to 2gie niech bedzie ok 14.00, juz gdzies na bemowie. moze ktos moze zarekomendowac miejsce? co wy na to?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z tego co wiem,to o 15.oo zaczyna sie parada... Mozemy sie ustawic przy WORD-ie ok.14.30 Rozpoznamy sie po kamizelkach klubowych.

Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem,to o 15.oo zaczyna sie parada... Mozemy sie ustawic przy WORD-ie ok.14.30 Rozpoznamy sie po kamizelkach klubowych.

aj tez tak proponuje oby pogoda dopisała :)

Odnośnik do komentarza

Cześć ...

Pogoda jaka jest każdy widzi i z tego też powodu zdecydowałem się na godzinę 14:30 (Pgizi wybacz B) )

O piętnastej liczę na słoneczny cud :D

( a tka na serio mam do postawienia na szybko jeden serwal po padzie :lol: i trochę z tym mi się zejdzie ).

Do zobaczyska pod Wordem !scooter

PJS

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Cześć ...

Pogoda jaka jest każdy widzi i z tego też powodu zdecydowałem się na godzinę 14:30 (Pgizi wybacz B) )

O piętnastej liczę na słoneczny cud :D

( a tka na serio mam do postawienia na szybko jeden serwal po padzie :lol: i trochę z tym mi się zejdzie ).

Do zobaczyska pod Wordem !scooter

PJS

Piotrek, Twoja przewina jest nie do wybaczenia !vampire !

A tak na poważnie; co ja mam wybaczać? Tylko rzuciłem propozycję.

Sam się zastanawiam, czy ruszać się z chałupy... dobra, dobra, tylko tak się droczę.

Biorę "kondona" do bagażnika i o 9.30 startuję.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

jak narazie pogoda !sciana jeszcze poczekam i jak by co z PJS się umówię na 14.30

10.24 powoli się zbieram :D

11.24 czekam aż kolega Sonor się zdecyduje hehe !scooter

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...