Skocz do zawartości
Forum Burgmania

jaki skuter maxi wybrac


artur25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z wybraniem skutera maxi. Zastanawiam sie nad paroma modelami Gilera Nexus 500, Malaguti Madison gt 500, Piagio X9 500, Aprilia Atlantic 500. Kasa jaka dysponuje to ok 8 tys zł. Do tej pory jeździłem honda pantheon 150 skuter ma mi słuzyc do jazdy do pracy jak i na wycieczki. Prosze o pomoc w wybraniu dobrego i malo awaryjnego modelu lub zaproponowac cos innego w tej cenie.

Odnośnik do komentarza

witam:)od razu z grubej rury:)malaguti spidermax gt 500(nie madison jak piszesz:) )dla czego tak ??;) jest duzy,wygodny,jedyny ktory byl badany w komorze aerodynamicznej,stwierdzam ze oslona od wiatru jest rewelacyjna,ekonomiczny,16-calowe kola,duza kanapa,pojemny bagaznik,czesci dostepne-silnik piaggio 500:)coz wiecej chciec??:)w zeszlym sezonie zrobilem 10tys.km.a ten sezon juz rozpoczelem z prawie 1 tys.km (codzienne dojazdy do pracy i jakies tam wycieczki z plecaczkiem:)no i ten dizajnerski wyglad:)w kolorze arktic silver:)pozdro:) masz pytania pisz priv:)

Odnośnik do komentarza

Kolega na atlanticu500 przejechał ponad 100 tys km bez awarii, jedynie części eksploatacyjne wymieniał !OKK

No i ma 180 cm i 90 kg i nigdy nie narzekał na komfort !V

Natomiast nexus jest piękny ale dla mniejszych osobników !OK

Odnośnik do komentarza

Wybierz ten, który Ci się najbardziej podoba. Skuter kupuje się emocjonalnie, jezeli nie ma być tylko wozidełkiem. Wszystkie to 500setki, więc osiagi porównywalne.

Z mojego dowiadczenia wynika, że jednocylindrowce też są bardzo fajne, więc tym bym się nie przejmował.

Jak Ci się cos nie spodoba po jakims czasie, pamiętaj że slubu ze skuterem nie bierzesz.

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

witam Kolegow. jestem tu nowy bo jak dotychczas smigalem cztero kolowymi bawarkami (nie liczac ogarkow, mz 251 i dwuch jaw 350TS za malolata:))

zapytanie moje wyglada tak : burgman 400 czy AA500?

mam 196cm wzrostu i plan jazdy z pasazerka:) a moze cos innego. kwota 8000pln

jakby dalo sie kupic burgmana 650 w tej cenie to bym sie nie zastanawial:)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

witam Kolegow. jestem tu nowy bo jak dotychczas smigalem cztero kolowymi bawarkami (nie liczac ogarkow, mz 251 i dwuch jaw 350TS za malolata:))

zapytanie moje wyglada tak : burgman 400 czy AA500?

mam 196cm wzrostu i plan jazdy z pasazerka:) a moze cos innego. kwota 8000pln

jakby dalo sie kupic burgmana 650 w tej cenie to bym sie nie zastanawial:)

W tej kwocie, z podanych dwóch skuterów, proponuję AA500.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Za 8 klocków nie dostaniesz 650- tki w akceptowalnym stanie.

Na AA 500 zmieścisz się od biedy.

Jak chcesz być w 100% zadowolony z miejsca to masz tylko 1 model skutera. Jest to Malaguti Spidermax GT 500. To jedyny skuter na rynku, który swobodnie pomieści Twoje gabaryty. Mam dokładnie ten sam problem. W innych skutach pozostaje tylko przeróbka siedzenia. Na większość modeli się niestety nie zmieścisz nawet po przeróbce.

Odnośnik do komentarza

wisz co Kolego? na temat malaguti nie wiem nic :photo: moze ktos jest wlascicielem takiego jednosladu i powie mi ile trzeba zaplacic za dobry egzemplaz i czego sie wystrzegac

do tego jak z miejscem dla pasazerki. zonka sie pyta:D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

witam:)od razu z grubej rury:)malaguti spidermax gt 500(nie madison jak piszesz:) )dla czego tak ?? :photo: jest duzy,wygodny,jedyny ktory byl badany w komorze aerodynamicznej,stwierdzam ze oslona od wiatru jest rewelacyjna,ekonomiczny,16-calowe kola,duza kanapa,pojemny bagaznik,czesci dostepne-silnik piaggio 500:)coz wiecej chciec??:)w zeszlym sezonie zrobilem 10tys.km.a ten sezon juz rozpoczelem z prawie 1 tys.km (codzienne dojazdy do pracy i jakies tam wycieczki z plecaczkiem:)no i ten dizajnerski wyglad:)w kolorze arktic silver:)pozdro:) masz pytania pisz priv:)

I.gomulski,

Zwróć się do kolegi KOT45. Na pewno z przyjemnością udzieli Tobie wszelkich informacji...

Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...

Koledzy mam pytanie dotyczące Gilery Nexus 500.Co się zmieniło po liftingu bodajże od 2008?Kupuje 2010 i widzę drobne zmiany-Kierunki w boczkach a nie w lusterkach i zmiana miejsc względem obrotomierz szybkościomierz.Znacie inne zmiany?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...