Skocz do zawartości
Forum Burgmania

forum burgmania


tomekmajesty

Rekomendowane odpowiedzi

ponieważ dzień bez wazeliny to dzień stracony, więc...

postanowiłem trochę pozytywów wrzucić na temat tego forum

jestem na nim od kilku lat, z małą przerwą w aktywności, ale nie przestałem zaglądać na nie nawet jak miałem motocykl !zorro

nie jest to jedyne forum, które czytam i jakieś głupoty napiszę :rolleyes:

muszę przyznać że jest w chwili obecnej na pewno najlepsze w dziedzinie skuterów !kisss

a jedno z najlepszych ruchu motocyklowego !piwko

niestety zgodnie ze swoją nazwą zdecydowanie tematy o burgmanie przodują !placz1 ale trudno mieć o to pretensje w końcu to burgmania !winkiss

brakuje mi trochę tego co lubię najbardziej, czyli więcej postów o historii skuterów oraz o markach i modelach kultowych !wchair

cóż mało chyba na forum takich staruszków(po 40) jak ja :( co lubią klasykę

cieszę się, że znowu w regionie św. ruszają się nowi skuteromaniacy, a najbardziej mnie cieszy, że pojawiają się helki i vespy !V

ogólnie tak trzymać !OK

i zapraszam na wycieczki w region gór świętokrzyskich, zawsze chętnie podpowiem trasę, dam namiary na noclegi, itd, mam zjeżdżone województwo na 2oo wszerz i wzdłuż

i chociaż nie jestem rodowity scyzor, to muszę przyznać, że jest co zwiedzać tylko brak jest info o ciekawych miejscach :lol:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
...i zapraszam na wycieczki w region Gór Świętokrzyskich, zawsze chętnie podpowiem trasę, dam namiary na noclegi, itd, mam zjeżdżone województwo na 2oo wszerz i wzdłuż

i chociaż nie jestem rodowity scyzor, to muszę przyznać, że jest co zwiedzać tylko brak jest info o ciekawych miejscach

Taki pomysł mi przyszedł do głowy - może stworzylibyśmy dział np. "Do zobaczenia" z podziałem na regiony i każdy wpisywałby miejsca warte wg niego odwiedzenia, ciekawe trasy, widoki, atrakcje... Myślę, że każdy gdzieś już był, coś tam widział i może polecić lub zniechęcić potencjalnych odwiedzających. Co Państwo na to?
Odnośnik do komentarza

dla mnie dobry pomysł

jest wiele miejsc w Pl znanych tylko miejscowym a czasem są na na wysokim poziomie ciekawostek

co na to moderatorzy

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi sie, ze nie ma co rozbudowywac forum o nastepne dzialy w ktorych glownie bedzie... hulal wiatr. Mamy dzial dotyczacy imprez i podrozy i na razie niewiele sie w nim dzieje, a przynajmniej nie tyle, aby wymagal dzielenia.

Mierzmy "sily na zamiary" , beda odpowiednie tematy, bedzie mozna myslec o ich umiejscowieniu... dla 3 czy 4 regionalnych wycieczek nie ma co zakladac np. 8 dzialow... Nie tedy droga. Po co maja straszyc pustka...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Właściwie to każdy forumowicz może w swoim regionalnym założyć wątek o takich miejscach i go pielęgnować z pomocą innych, aby był w czołówce. Wtedy łatwo do niego trafią inni, chcący coś zwiedzić w danym regionie.

Odnośnik do komentarza

Pytanie : Jak podzielić lub do kogo się zgłosić aby podzielić temat?

W regionalnych łódzkie napisałem wątek dotyczący Burgmani 2013 i gdzieś od postu 16-17 wpadł mi do głowy zorganizowania kurteczek na ten zlot.

Wstępnie chłopaki wyrazili zainteresowanie wiec chcę utworzyć nowy temat :"KURTKA SOFTSHELL ŁÓDZKIE" i przenieść wpisy dotyczące kurtek z BURGMANIA 2013 do "K.S.Łódzkie"

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...