Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Brak możliwości zarejestrowania się na forum PES


Walek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czytałem ostatnio forum PES odnośnie wyjazdu Drzewa jak i urodzin PES-a, ale niestety nie mogę nic napisać :(

Może coś da się z tym zrobić bo parę chętnych osób by się znalazło na wyjazdy albo jakąś integrację.

Misiek może zadziałasz coś w tym temacie bo faktycznie ciężko kontaktować się z innymi jak nie ma przepływu informacji, a są chęci... ale jak tak dalej pójdzie to nawet chęci po jakimś czasie odchodźą, a wtedy martwica jak ktoś napisał... i pozostanie mi nadal jeździć na wyjazdy tylko z małżonką ( jej zawsze pasuje :P)

Pozdrawiam wszystkich nadal zainteresowanych poszerzaniem grona "skuterowych" znajomych :)

Odnośnik do komentarza

Obowiązkowo i pilnie muszę się spotkać z Mayonesem ! -może uda się jeszcze przed świętami ?

Jak zostanę przeszkolony i dostanę dostęp do administrowania naszego forum -ZROBIĘ TAM PORZĄDEK !

Co do rejestracji na forum PES -jest tam informacja o niemożności samowolnego zarejestrowania -wina starej wersji z powodu której logowały nam się tysiące robotów. Na razie nie ma innej możliwości jak całkowite zamnknięcie dostępu.

Odnośnik do komentarza

Trochę miałem kłopotów i sporo roboty... ale cierpliwiości, jednak już po świętach zajmę się porządkowaniem forum -dam znać i wtedy proszę o informacje do mnie !

dodano: 19/04/2012

Porządkowanie forum Poznańskiej Elity Skuterowej trwa !

Zainteresowanych z Poznania i Wielkopolski do dołączenia do grupy poznańskiej oraz chętnych na zalogowanie na forum P.E.S.-u proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza

:DProszę o zapoznanie się z tematem INFORMACJE... !!! !YES

Opisałem, że niestety nie można używać polskich znaków: ś, ć, ź, ż, ę, ą, ó, ł -co skutkuje błędem i blokowaniem postów ! Eeee... kwestia przyzwyczajenia... lub wydłubania klawisza ALT z klawiatury :)

Pracuję nad tym, ale trochę wody w Warcie upłynie zamim ten problem zniknie !

Pozdrawiam i do zobaczenia na forum !piwko

Odnośnik do komentarza

Niestety forum PES-u z przyczyn technicznych zniknęło jakiś czas temu.

Po prężnie kiedyś działającej grupie PES praktycznie z tego powodu słuch zaginął, choć nieliczne osoby spotykają się dalej...

Grupie wielkopolskiej pozostaje jedynie do dyspozycji dział regionalny na Burgmanii i tutaj będę dalej pisać.

Mam nadzieję, że grupa PES odrodzi się na nowo !

Temat do zamknięcia...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...