Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Burgmania w Kosmosie


Worlan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Firma w której pracuje moja córka, jako pierwsza oferuje loty w Kosmos. Mam możliwość załatwienia grupowego lotu naprawdę w bardzo promocyjnej cenie. Tylko 30 miejsc na statku kosmicznym może być dla nas zarezerwowane. Termin: grudzień tego roku. Posiłek tradycyjny dla astronautów. Jest tylko jeden warunek: termin zgłoszeń upływa w dniu dzisiejszym o godz. 24-tej.

Więcej informacji: Podróż w Kosmos

Lista chętnych:

1. Worlan

2. pawel883

3. m@rkiz + scooter.gif

4. Burgi + scooter.gif

5. Flyman

6. sonor + scooter.gif

7. Carrea

8. Joasia70

9. kmodzele

10. Wrzonio

11. Corleone

12. Saper + scooter.gif

13. Foczka

14. Krzytro

Edit: Proszę adminów o umieszczenie tego lotu w kalendarzu zlotów i imprez. :)

Odnośnik do komentarza

Grzesiu, nie mogę brać udziału w tej imprezie, bo właśnie zabukowałem wycieczkę do jądra Ziemi, ale jak już tam będę, to wyślę Wam w kosmos pozdrowienia SMSem :P . A później i tak mam zamiar wybać się skuterem na biegun południowy, więc jak widzisz, brak terminów mnie gnębi :) .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Grzesiu leca z tobą ,koszty nieważne.Jak juz dolecimy wyślemy dr.bigowi jądra a on nam sms

Podaj numer konta gdzie przeslać kaske.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Myślałem, żeby objechać skuterem Australię dookoła... Kosmos ? Niech będzie ;) Proszę o dopisanie mnie wraz z kwang jangiem do listy :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Hrabio! Wchodzę w TO! ;)

Mam jeden warunek... zabieram skuter :) W kosmosie jeszcze nie jeździłem !scooter

Odnośnik do komentarza

Jest możliwość otrzymania zniżki, w wypadku dołączenia do wyprawy już na wysokości 11 000 m? Chętnie bym się wpiął gdzieś w okolicach Atlantyku.

Dopłacę, oczywiście, za konieczność daleko idącej pomocy kierowcom wahadłowca. Znam te rejony i mógłbym pokazać nieznane dotąd nikomu bardzo ciekawe podejścia.

Odnośnik do komentarza

Wy tutaj sobie drwicie, a ja już zostałem zakwalifikowany do testu w wirówce przeciążeniowej w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej.

Jest to niezbędne badanie żeby polecieć w kosmos także nie drwić sobie ludzie tylko wpisywać się na listę kto odważny !OK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To kiedy wylatujecie? poproszę info na PW, co bym mógł się przygotować i czekać TAM na Was z chlebem i solą. !OK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mnie dzisiaj ważyli ;):) - nie zdałem testu - jestem za ciężki !sciana

Udało się jedynie zabukować miejsce w obserwatorium kosmicznym - będę uważnie śledził Wasz LOT !OK

Odnośnik do komentarza

!TAZ nie mogę ... w tym terminie mam testy machiny czasu :)

Jak mi odpali to się cofnę i dopiszę do listy chętnych do podróży w kosmos ;)

Genialny pomysł - dwie pieczenie przy jednym ogniu !OKK

PJS

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wchodzę w to, z Burgmanią to nawet na marsa Mars.jpg?gl=PL polecę (chociaż nie lubię słodkiego).

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ale Was wkręciłem ha,ha,ha....:D

W nagrodę dla tych, którzy zapisali się na lot w kosmos w moim towarzystwie został ufundowany

bonus o wartości 50 PLN.

Otrzymacie go na maila, jeżeli w dniu dzisiejszym prześlecie mi adres mailowy na PM

I to nie jest PRIMA APRILIS ;) Słowo honoru. yes.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...