Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nowy skuter Hondy


Rekomendowane odpowiedzi

Zycze powodzenia w pokonywaniu (bokiem ;) ) tym pojazdem krawężników, dziur, nierównych chodników i pękających nawierzchni w otaczającej nas rzeczywistości ;) . Komu on ma służyć i pomagać w przemieszczaniu się? Personelowi medycznemu dość dużych i nowoczesnie wybudowanych szpitali, gdzie korytarze są jak lustro :P ? Pracownikom korporacji, żeby szybciej dostać się do miejsca pracy w nowoczesnym biurowcu? Czy może będziemy nim "zwiedzać" korytarze wielkich statków kosmicznych w przyszłości :P ? Star Trek wydaje się być za mały i słaby "ergonomicznie"... witamy na Enterprise :) . Ehm, jestem pewien, że poruszając się na nogach bedę szybszy, tańszy, bardziej niezawodny, a trochę ruchu wpłynie korzystnie na mój organizm...

Myślę, że gdyby Honda zamiast np. Integry zaczęła produkować i sprzedawać to "coś", to odniosłaby wielki sukces komercyjny i każdy kupiłby takie cacko do codziennych dojazdów np. do pracy, na zakupy, czy miejsca związane z innymi aktywnościami ;):Pwhist ...

PS. Halooo, nawet wydawało by się bardzo racjonalny smart (to taki samochód ;) ) potrzebował aż dziesięciu lat na to, żeby nie przynosić strat Mercedesowi. I dopiero po tak długim okresie firma nie musiała dokładać do interesu...

Ale ogólnie "bardzo" fajny i ... niepotrzebny nikomu gadżet i to pewnie za pieniądze pozwalające kupić b. dobry skuter !OKK .

Odnośnik do komentarza

Pojazd akurat na pokonywanie kilometrów przy robieniu zakupów w hipermarketach !YES Nie wiem yylko czy da rade popchać koszyk na zakupy wypełniony zgodnie z Polską świąteczną tradycją :)

Odnośnik do komentarza

Demonstrujące gadżet dziewczęta są dosyć wiotkie...

Chciałbym zobaczyć to w akcji z Panią Krystyną Z Księgowości, potrzebne byłyby CO NAJMNIEJ 2, po jednym na każdy...ale nie uprzedzajmy faktów. ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tam oj, tam oj. Sie czepiają wszyscy. Fajny gadziet !OK . Dla mnie bezużyteczny, ale pewnie w Japonii jak i w USA znajda sie tysiące klientów :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...