Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Co polecacie?


Fernando

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, rozglądam się za sprzętem pokroju Aprilli Atlantica, Piaggio x9, Scarabeo... czytałem jakieś ogólne opinie na temat tych skuterów,

możecie poradzić co waszym zdaniem jest sensowniejszym wyborem?

To są dosyć duże maszyny, zakładałem pierwotnie zakup jakieś Vespy gt 200, ale wygląda na to że prędzej zastanie mnie śnieg niż taką trafię.

Czy jest coś oprócz w/w modeli, co jest waszym zdaniem warte zainteresowania?

z góry dzięki za pomoc!

Tomek

Odnośnik do komentarza

witam:)zalezy do jakich celow bedziesz uzywac sprzetu??:)200-setka jako silnik do popyrkania ot tak sobie moze i dobre??:)a moze na poczatek jakas 250-tka:) z czasem brakuje mocy miedzy nogami:)moze yamaha majesty 250:)obeznasz sie ze sprzetem na miasto i kawalek w trase wystarczajaca maszyna:)a pozniej??:)polecam spidermaxa gt 500:)pozdr:)

Odnośnik do komentarza

Za mało danych. Ile chcesz wydać, co chcesz wozić, czy chcesz jeździć z pasażerm, jakie dystanse - do pracy po city, do pracy kilkanascie kilometrów z miejscowosci podwarszawskiej, turystycznie? Nic nie wiadomo.

MOIM zdaniem teoria "na poczatek coś mniejsego, potem zabraknie Ci mocy" to mit. Jak się dobrze zastanowisz czego potrzebjesz, to to kupujesz i jeździsz aż się rozpadnie. Ale są i tacy, co nie mogą dłużej niż rok wytrzymać z jednym sprzętem (adhd). A inni mają 2-3 sprzęty. Bywa różnie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam!

Z Twojej wypowiedzin wnioskuję, że preferujesz "włoszczyznę"... i bardzo mnie to cieszy, ja też!

W Twoich preferencjach nie występuje Piaggio Beverly ktorego jestem szczęśliwym posiadaczem.

Czy polecam? W zasadzie tak. Ja od zeszłego sezonu posiadam pięćsetkę. Krótka charakterystyka ( skala 1 - 5).

Dynamika - 5

Obszerność (mam 190 cm wzrostu) - 5

Dostepność części i serwis - 4

Ekonomia - 3/4

Stylistyka - 5 (jak dla mnie)

Funkcjonalność - 5 (mam 3 kufry)

Radocha - 5 !OKK

Odnośnik do komentarza

Piaggio Beverly 500 również mi się podoba, a nawet podoba mi się znacząco, nie udaje wyglądem torpedy:).

Co do ilości danych, cóż głównie poruszanie się po mieście, czasem wypad z żoną nad zalew, nie chcę wydać więcej niż 8 tys.

W grę wchodzą jedynie używane, powiedzcie czy ceny za np: x8 czy beverly rzędu 5-6 tys, to sensowne oferty? znacie miejsce w Warszawie w którym warto się rozejrzeć w poszukiwaniu w/w modeli?

dzięki Panowie

Odnośnik do komentarza

Ja kupiem kilka dni temu Beverly 250.Wygląd jest fajny duże wygodne siedzenie,byłem bardzo mile zaskoczony tym że jest bardzo zwrotny i zwinny.Do poruszania się po mieście nic więcej mi nie trzeba :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...