Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spoty w Zach-Pom


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Mam propozycję zmiany terminu spotkań w Szczecine w czwartki myślę że 19:00 koło fontanny przy Pleciudze jest OK ! prosze o sugestie.

U Rzelu w środe nadal aktualne, Jacek i tak jest w pracy, zawsze możemy go odwiedzać a przy nowym terminie on też mógłby wyjechać !scooter

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie czwartki są ok problem stanowi brak skutera, który dalej stoi w Garaż Motor i nie wiadomo jak długo jeszcze. Powodem jest brak dostępności filtra powietrza do tego modelu - podobno. .. whist

Odnośnik do komentarza

Obiecuję się poprawić. A poza tym i tak nie mam ukochanej maszyny. Rzelu mówi, że jest ze mnie "pipa" w związku z tą sytuacją. Jutro mam zamiar zadzwonić do GM niech skręcają skuta i zabieram go. Dwa tygodnie to i tak nad to.

Odnośnik do komentarza

Sorry za OT: Sambo, nie obraź się, ale filtr oleju to artykuł, który każdy szanujący się warsztat powinien mieć w ten sam dzień, na następny, a w najjjjgorszych i naprawde wyjjjjątkowych sytuacjach po 2 dniach. Wymiana przeciągająca się przez tydzień lub dłużej(!) dowodzi tylko faktu, że takie "warsztaty" należy w przyszłości omijać.

PS. Może inaczej, nigdy nie pozwoliłbym na przestój pojazdu dłużej niż do dnia następnego w oczekiwaniu na przyziemny filtr oleju.

Moja rada: zabieraj od tych ........ Tmaxa i wiecej do nich nie jedź :lol: !

PS. A Kisiel sprzedawał dobre filtry Meiwy do Tmaxa (i nie tylko) naprawde w dobrej cenie. Wątpie, żeby w tym "warsztacie" nawet pomyśleli o jakości zbliżonej do Meiwy :D:D:P .

A, i napisz jeszcze, ile chcieli skroić za sam filtr.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wybieramy się o godz. 15:30 w stronę Nowego Warpna, w planie rybka w Trzebieży, ruszamy z parking Pleciuga. potwierdzone osoby to Rzelu i melmacie

Ja w czwartek mogę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...