Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Moto Skuteriada 2012


mikemat

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj w radio uslyszalem ogloszenie o imprezie Moto Skuteriada 2012.

Organizator pisze, ze bedzie duzo sklepikow z rabatami, dla zainteresowanych podaje link do strony WWW: KLIK

Odnośnik do komentarza

I nie warto. Szkoda czasu i kasy. Bilety po 20zł, dobrze jak jedna osoba wchodzi, ale jak już dwie !placz1 Poza tym nic nie ma sala wielka trochę motorów i tyle, skutery zaledwie cztery, jedna 50ccm, juank 250ccm, romet jakiś niepamiętam i jamaha jedna była chyba. To w Wawrszawie narzekali, że nic, że dotknąć niektórych nie szło, ale przynajmniej mieli tego więcej. Myślałam, że tego SYM-a 400 ta nowość pokażą, a tu ani nawet żadnego ie było. Suzuki trzy moto wystawiło, dwa ścigacze i jeden choper, i co to miało być to w salonie do Tych można pojechać i więcej tego różnego jest modelu i płacić nie trzeba za wstęp. Z ciuchów cztery stoiska zaledwie: kurtki, spodnie, rękawiczki i kaski, nic więcej, chciałam popatrzeć i przymierzyć jakiś kołnież, bo nie lubie jak mi po szyi wieje, a tu nic. Załamać się mozna z taka wystawą. No chyba, że ktoś ścigaczmi się pasjonuje to kilka egzemplarzy było z Guzi, Dukati jakaś nowość i tyle !placz1 Szkoda, że coraz gorsze te wystawy są. !sciana

Odnośnik do komentarza

No i bylem zobaczylem dotknalem a bylo moze nie z takim rozmachem jak wczesniejsze imprezy i pogoda nie dopisla,z maxi byl oczywiscie Suzuki Burgman 650 Executive,BMW C600 Sport a od Yamahy X max 250,z mniejsza uwaga obejrzalem jakis model Junaka i Romet,ludzi malo na hali dosc zimno nawet hostessy za bardzo sie nie pokazywaly :rolleyes: Pozdrowienia ze Slaska

22b75v.jpg

34or0qw.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No ładnie, ja klęczę za Beemką, a Ty mi zdjęcia robisz. Więc muszę się przyznać, że dzisiaj byłem. Tragicznie nie było ale dobrze, że zdecydowałem się, mimo głosów negatywnych, na odwiedzenie Skuteriady bo dzięki temu uzgodniłem kilka spraw na nasz zlot.

Jak napisał Iwan13 kilka maxi było. Ilościowo motocykli też nie zatrzęsienie, akcesoriów mało. Jedynie Outlet Inter.... dosyć pokaźny z dużą ilością kurtek, spodni, kasków, butów. Ceny atrakcyjne, przynajmniej tych rzeczy które oglądałem dla porównania z zakupami jakie zrobiłem na rozpoczęcie sezonu i przepłaciłem.

Dla tych, którzy nie byli kilka zdjęć Skuteriada2012.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

gdyby to było jak lata do tyłu rozpoczęcie sezonu z bytomia z finiszem w hali to ludu na moto było fol Patryk bema pasi ?650 !OK

Odnośnik do komentarza

No ładnie, ja klęczę za Beemką, a Ty mi zdjęcia robisz. a to Ty mi tak w obiektywie latales ze zdjecia nie moglem zrobic hehe z grubsza juz sie znamy pozdrawaim serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...