Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe spotkania w Chudowie


Patryk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Joasia70

    497

  • Anton

    345

  • Patryk

    299

  • arturo-bb

    266

Top użytkownicy w tym temacie

super było Was znowu zobaczyć usłyszeć .... nic się nie zmieniliście od zeszłego roku ;-)

Patryk super że pamiętałeś o mnie .....

Pozdrowienia ....... także tych co już nie było

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękuję za miłe spotkanie. Szefowa 100 lat.

Choć późno przyjechałem to nie byłem ostatni bo ostatni do imprezy dołączył Miro.

Na marginesie poinformuję, że pozdrawiał i pytał o kolegów, którzy na niego nie poczekali.

Asia, to są (lub były) ciastka z ciasta kataifi ze słodkim nadzieniem miodowo-orzechowym.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękujemy za miłe spotkanie.

Joasi życzymy jeszcze raz 100 lat !

Dziękujemy za pyszne ciacho naszej Solenizantce i Ani :)

Anton, dzięki za kawkę :)

Kasia i Marek

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki za spotkanie wróciliśmy późno....ale warto było, doładowałam pozytywnie akumulatory do następnego razu :)

Dzięki za pyszne ciasta

Asia jeszcze raz pomyślności :)

Odnośnik do komentarza

"Młodzieniaszek" i Basia dziękują za miłe spotkanie,smaczne słodkości i ciekawe pogaduchy :) Jak zawsze było fajnie posiedzieć do samego końca, pomimo późnej pory to i tak nie chciało się wracać.

Joasiu jeszcze raz Wszystkiego Naj...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

no i byłam :) listę obecności podpisałam, przez doktora Pawła zbadana zostałam ;) dawne czasy powspominaliśmy popadając w zadumę ;) frytek tonę zjadłam i mięśnie brzucha poćwiczyłam śmiejąc się z opowieści chłopaków :)

no to do następnego razu :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja tez bylem, ze śmiechu omal nie popuściłem :D

Fajne są te spotkania, Paweł z tej piany to śmiałem się sam do siebie jeszcze przez pól drogi.

Czyli krotko warto było....

Odnośnik do komentarza

I ja też byłem i nieźle się ubawiłem :) Paweł trzeba przyznać:potrafisz rozbawić do łez

Miło było posłuchać o dawnych czasach i świetnych zabawach (na szczęście nie mam za sąsiada takiego Pawełka bo jeszcze do mieszkania bym nie wszedł :) ).Dzięki za fajne spotkanie i do następnego

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ubawu było co niemiara :)

Warto było przyjechać i dowiedzieć się co gdzie i jak aplikować czy jak zrobić sąsiadce dowcip ;)

No i przypomnieć sobie jak to człowiek gospodarował swoim wolnym czasem jak nie było komputerów, konsol do gier i innych dzisiejszych wynalazków :)

Do następnego,

Kasia i Marek

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kolejny czwartek minął w miłej atmosferze ale już niebawem będzie znowu ................ czwartek!!!!! :clapping:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...