Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe spotkania w Chudowie


Patryk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

To musisz się bardziej rozglądać i chyba szybko opuściłeś Chudów. Widzieliśmy z daleka chyba Ciebie jak wyjeżdżałeś.

Może następnym razem. Staraj się zaparkować w okolicach baru łatwiej będzie Cię namierzyć.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Joasia70

    497

  • Anton

    345

  • Patryk

    299

  • arturo-bb

    266

Top użytkownicy w tym temacie

Patryk,

To wygląda, :rolleyes1: jak DUŻA sugestia co do naszych zainteresowań... barowych :msn-wink::laughing::Jumpy: . Chcesz wystawić Kolegę ... na łatwy odstrzał.

ja-rek.

.

Odnośnik do komentarza

no fajnie wyszło z tym barem : odebrałem to jako punkt spotkania, postaram sie byc w czwartek jak się kolega zemną zamieni na zmianę i jezeli będzie miejsce do zaparkowania.Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza

Witam,

....."jeżeli będzie miejsce do zaparkowania"-dziś było go baardzo dużo,w sierpniowe deszczowe popołudnie stawiło sie dość dość maszyn w tym My jako świeżaki Nexus i Scarabeo,Dzieki za spotkanie i pogawędki pozdrawaimy tych co nie byli.do zobaczenia myślę za tydzien.

k4ftjr.jpg

Odnośnik do komentarza

Panie i panowie zapowiada się spoko pogoda,także widzimy się jutro w Chudowie.

ps.Franio jutro ruszamy z kumplem z Jaworzna z Quazi także jak chcesz możemy z tamtąd polecieć razem.pozdro.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

miałam jechać ale pies sąsiadów poturbował mojego i wyjądowałam u weterynarza ... może za tydzień

Odnośnik do komentarza

Ja nigdzie nie będę nie wiem przez jaki czas.

Moja maszynka wypiła cały olej bo nikaj go nima.

nima na betonie,ani w tłumniku,ani w filtrach.

Tłok pierścienie szczelne zawory-po prostu czary

Mechanik zestresowany,i jeżdzić nie ma czym.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak wszysto szcelne to uzupełnij i rób próbę.

Od samego dumania i tak się nie dowiesz co się stało.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

no to trochę nas się zebrało i wprawdzie koledzy próbowali mnie wykurzyć opowiadając okropne kawały ale się nie dałam :rolleyes: ... no i skończyły się wakacje i jesień sobie o nas przypomni

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie wiem o jakich kawałach mowa, większość rozmów podczas dzisiejszego spotkania w Chudowie poświęcona była dodatkowemu wyposażeniu w led'y - nie tylko skuterów :clapping:

Ogólnie było wesoło. Dzięki za miłe spotkanie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

no tak: jedne światełka przepalone, inne migają a jeszcze inne świecą dając znak, że to już rezerwa :clapping: ... życie :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Szkoda, że tak wcześnie pojechałem do domu. Też bym posłuchał "okropnych kawałów" Joasi70 no i o tych LEDach :)

By nie było - było i tak bardzo fajnie! A krupniok równie smaczny.

Już na dwupasmówce jakaś krowa mrugała za mną lewym okiem. (w lusterku widziałem)

Moja żona - gdy jej to powiedziałem - poinformowała mnie:

- Ta krowa chciała cię wyprzedzić.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...