Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kursor


Tetsuo

Czy chcesz kursora z burgim na stronie głównej Burgmanii?  

31 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Ta nieszczęsna sprawa wywoł?ła wiele konfliktów.

Sondę zamykam 23.08.2004 żeby wszyscy zd?żyli zagłosować . Potem kursor zniknie lub zostanie na wieki....

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Mi osobiscie czasem przeszkadza, ale jako ze jest to strona o Burgerach i nie tylko zreszta, ogolnie maxi a wiekszego maxi jak na razie nie ma. No i jest to na tyle oryginalne ze glosuje na TAK. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jak na razie wygl?da , że skuter pozostanie, co mnie osobi?cie troszeczkę dziwi , ponieważ w poprzednim głosowaniu (przed awari? strony) wyniki były całkowicie odwrotne.

Odnośnik do komentarza

Mnie to tez osobiscie dziwi bo uwazam ze ten kursor jest oblesny i przestalam w ogole ogladac strone glowna bo poprostu szlag mnie trafia jak mi cos lata :D .

Sory ale to jest naprawde strasznie wiesniackie. Nie mam nic do zazucenia tej stronie, procz tego kursora.

Mariusz sory :D . To jest tylko i wylacznie moje zdanie.

Pracuje jako webmaster i kompletnie nie kumam potrzeby tego kursora i tez nie wybrazam sobie zeby jakis moj klient chcial cos tak strasznego na swojej stronie bo sa to strony zbyt powazne.

Pozdrawiam,

Rybka

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Pomysł kursora został zapożyczony ze stron klubowych jakie miałem okazje pare razy widzieć w netcie. Były to albo miniaturki temtów dotycz?cych strony albo np. ?mieszne węze ci?gn?ce się za kursorem lub zegarki itp. Zapewniam Cię, że były to strony bardzo poważne. Zreszt? nie widzę powi?zania powagi strony z miniatur? przy kursorze a okre?lenie "wie?niackie" użył bym w wielu ciekawszych miejscach (też bez obrazy).

Wracaj?c do tematu "usun?ć czy nie">> Dla mnie może on tak samo być jak i nie być. To Wy zadecydujcie o jego losach. Nie każdy pomysł musi być trafiony a usunięcie Burgiego ze strony głównej zajmie parę sekund.

Kto nie głosował to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
:D Wszystkim tym ktorym bardzo przeszkadza kursor, proponuje umiescic go poza ekranem tak ze nie bedzie go widac a cala strone obslugiwac z klawiszy. Nie dosc ze szybciej to jeszcze latwiej. Wykonujac specjalnie ruch reka w celu zlapania myszki toz to bez sensu podobnie jak wypowiedz Rybki typu "wiesniacki" Z calym szacunkiem Rybka ale dlaczego "wiesniacki" ma znaczyc gorszy, bo jakos nie moge dojsc etymologii tego slowa: wiocha, wies, wiesniacki czyli nie miastowy, hmm a zawsze wydawalo mi sie ze najwieksza wiocha to wlasnie miasto. :D Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza

Kursor jest obciachowy i utrudnia czytanie dluzszych tekstow, zniecheca ludzi do ogladania strony.No wlasnie a moze po prostu go tak zmnieszyc by go nie bylo widac :D

Odnośnik do komentarza

a mi kursor sie podoba :D ale rzeczywiscie jakby byl mniejszy bylo by lepiej... w pracy mam bardzo duze monitory i burgiego prawie nie zauwazam, jednak jak siadam gdzies do 15-tki to zaslania "pol strony". ogolnie jest ok!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...