Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Trojmiasto spotkania Maxi Skuterów


wanduli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam pytanie gdzie w Trójmiescie spotykają sie uzytkownicy Maxi skuterów? zakupilem sprzet 2 tyg temu i z miłą chęcia spotkałbym sie z ich milosnikami.

Przenoszę

dr.big

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 224
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • emge

    69

  • wanduli

    59

  • MartinT

    36

  • pawelneos

    21

Top użytkownicy w tym temacie

Kolego nie wiem jak w tym roku, ale zawsze na Zaspie na dużym parkingu przy wejściu no molo Brzeźno o godzinie 18tej.

Odnośnik do komentarza

Kolego nie wiem jak w tym roku, ale zawsze na Zaspie na dużym parkingu przy wejściu no molo Brzeźno o godzinie 18tej.

a w jakie dni tygodnia? a spotykaja sie tylko skutery czy inne motorki tez?

Odnośnik do komentarza

Sorki kolego, myślałem,że dopisałem. Środa. Generalnie tam się zjeżdżają motocykle i skutery, Możliwe,że kogoś tam zastaniesz. Ja do kwietnia jeszcze nie będę miał !scooter koło siebie.

Odnośnik do komentarza

Sorki kolego, myślałem,że dopisałem. Środa. Generalnie tam się zjeżdżają motocykle i skutery, Możliwe,że kogoś tam zastaniesz. Ja do kwietnia jeszcze nie będę miał !scooter koło siebie.

ja dopiero co zakupilem i zaczynam przygode z Burgmanem, popytam tez kolegow ktorzy tez jezdza na motorach czy sie tam nie spotykaja.

Dzieki za info pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Możliwe,że się spotkamy, ale tak jak mówiłem w kwietniu.

Pozdrówki no i miłego śmigania... !scooter

Odnośnik do komentarza

Ot, taki przykład nie czytania forum ze zrozumieniem.... whist

Czy "Imprezy,podróże" mają coś wspólnego ze spotkaniem w regionie?

Może zajrzałbyś tu:

http://www.forum.burgmania.net/forum/17-regionalne/

Znalazł swój region i tam pytał o spotkania regionalne. :D

I przy okazji gratuluję zakupu !scooter . :P

Nastepnym razem tak zrobie.

Dzieki

Odnośnik do komentarza

Cześc Wanduli

Zapraszam w Srody o 18.00 na parkigu od strony plaży .Spotykamy sie tam na dwuśladach . Jest też częśc skuteromaniaków i są tez motocykliści . Ostatnie czasy bywamy w nielicznych grupach , dlatego bardziej się jednoczymy.Ale jest całkiem miło Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Cześć koledzy z 3miasta. Przebywam tu obecnie w delegacji i pewnie będę jeszcze do połowy maja. Sezonu jeszcze nie rozpocząłem, ponieważ 2oo mam w Warszawie.

Jeżeli pogoda się nie załamie, to zamierzam w przyszły poniedziałem przyjechać do Sopotu swoim !scooter !winkiss

Z chęcią wpadłbym na spot w środę spotkać się z Wami ale proszę o potwierdzenie czy to właściwe miejsce???

http://maps.google.pl/maps?saddr=54.407742,18.616455&hl=pl&ll=54.40909,18.620882&spn=0.014037,0.042272&sll=54.408441,18.619852&sspn=0.014037,0.042272&t=h&mra=mift&mrsp=0&sz=15&z=15

Odnośnik do komentarza

zauważysz motocykle o ile przejadą, bo w zeszłym tygodniu przy ładnej pogodzie dotarło jedno Maxi (Pidżam), jedna 50-ka, jeden motocykl i jeden katamaran (ja z Juniorem na pokładzie), więc reszta towarzystwa chyba jeszcze śpi ;)

Odnośnik do komentarza

Chłopaki, a co się dzieje w pomorskim?

Kurdę pojechałem dzisiaj sobie na sumę zobaczyć, a tutaj jeden skuter na dodatek 50.

Coś towarzystwo się po obrażało na siebie??

Odnośnik do komentarza

Chłopaki, a co się dzieje w pomorskim?

Kurdę pojechałem dzisiaj sobie na sumę zobaczyć, a tutaj jeden skuter na dodatek 50.

Coś towarzystwo się po obrażało na siebie??

Ja bylem w delegacji wiec niestety nie bylo mozliwe, a pogoda byla super. Moze za tydzien sie pojawie

Odnośnik do komentarza

I jak bylo na spotkaniu? ja nie moglem dzis.

Pozdro

A Ja byłem i wiem że bylo warto . Powoli rozkręca się towarzycho z 3M i coraz obficiej zajeżdzają na środowe spotkania . Dzisiaj była fajna garstka na skuterach Byłem Ja ,Pidzam ,Mirka Lechu ,Spinka ,Magduśka z Juniorem, Krzysurban,Lazy no i paru już stałych skuterowców na 50 ccm Były już pierwsze wymiany poglądów w tym sezonie i mam nadzieje wszystko będzie nabierać rozpędu. Pozdrawiam i do zobaczenia do następnej środy !scooter

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

„SUMA” dzisiejsza -czyli środowe spotkanko było bardzo fajne.

Pogoda cudowna, ciepełko aż miło było przyjechać i się pochwalić nową maszyną. !scooter

Odnośnik do komentarza

No - Mareczku !!! Nowa maszynka super wypas szkoda tylko że frekfencja byla mala .Coś te nasze !scooter 3M marnieje co ubolewam .Pozdrawiam Mareczku i niech Ci maszyna się super sprawuje !OKK

Odnośnik do komentarza

muszę sobie przypominajkę jakąś ustawić :D

a serio to miałem wczoraj ekstra popołudnie z moim Synem !!

nie miałbym go z kim zostawić - ale w przyszłym tygodniu fajnie by było się poznać !!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...