Skocz do zawartości
Forum Burgmania

I znowu SPONTANICZNIE


Bulba

Rekomendowane odpowiedzi

Karolina proponuje:
"Ooo widzisz...25 maj jak pogoda dopisze mozemy coś gdzieś..moze być i Płock na rybkę !?"

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Niestety my nie możemy jesteśmy w Karkonoszach,a część Łódzkiej grupy w Pogorzelicy.

 

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja dziś naprawde zrobilem obie spontaniczny wypad ok 14 po glowie chodxila mi wycieczka od 15 zaczalem sie szykowac i ok 16.30 wyjechalem. Wyskoczylem na kamiensk, a1 i po 18 bylem pod jasna Góra, pare zdjec, jakas pamiatka msza i po 20 porwot przez wielun. Po 22 zameldowalem sie calo i zdrowo w domu.

Wysłane z mojego SM-G390F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Ostatnie wycieczki solo to pałace. Polecam ten w Małej Wsi. Ok Grójca. Koniecznie sobota, niedziela to- komunie...Zwiedzanie pałacu z przewodnikiem o 15 (tylko weekend). Pałac w którym po wojnie mieszkał Cyrankiewicz i Nina Andrycz. Dobre jedzenie w Starej Wozowni, Mauzoleum. ładny park. !20 od Łodzi. Po drodze macie Nieborów I Arkadię. Warto zajrzeć. Mnóstwo sadów po drodze. Siatki od szpaków i od gradu. Konstrukcje robią wrażenie.

Odnośnik do komentarza

Radziejowice, pałac, wystawa Chełmońskiego i nie tylko. Warto obejść ogród i zajrzeć na drugą stronę ulicy. Jest coś jak Arka Noego. Sporo rzeźb w parku. Zjeść można też smacznie w ładnym wystroju wnętrz.  Od Łodzi 101 km. Nieco  ponad godzinkę.

Odnośnik do komentarza

Ja tzw dinozaur.  Owszem coś pstryknę fonem, a tak to używam analoga i jest pamiątka fizycznie na papierze. Ot takie zboczenie, brałem dawno temu udział w kółku fotograficznym, te utrwalacze, wywoływacze, powiększalniki. po prostu magia. te tematy co wrzuciłem to jadę solo a za tydzień z żoneczką puszką na dłużej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...