Skocz do zawartości
Forum Burgmania

I znowu SPONTANICZNIE


Bulba

Rekomendowane odpowiedzi

My dzis z Justyna wybralismy sie do Tomaszowa na niebieskie zrodla, nastepnie Spala, bunkier w Konewce, zalew Sulejowski w Borkach, Podklasztorze-Sulejow, nastepnie Reczno, zalew w Cieszanowicach i przez Piotrkow spowrotem do Lodzi.

Odnośnik do komentarza

Wycieczka na wypasie, tylko wracając zauważyłem coś niepokojącego w maszynie. Otóż dojeżdżając do świateł na chwilę puściłem kierownicę i po chwili zaczęła trzepotać na wszystkie strony, coraz bardziej, aż musiałem ją złapać żeby nie zaliczyć gleby. Zjechałem na pobocze, moto na stopki i zacząłem szukać. Opona dobra, żadnych luzów na kole, nic nie ósemkuje, żadnych objawów. Ruszyliśmy dalej i zacząłem ten problem z lekka testować. Trzymając kierownicę nawet jednym palcem, wszystko jest o.k., wystarczy, że puszczę ją swobodnie, po kilku sek. zaczyna trzepotać z coraz większą siłą. Może ktoś wie co to za licho?

Odnośnik do komentarza

przy jakich prędkościach to masz? u mnie występuje w przedziale 50-60 km/h, tak samo miałem w majesty 125, mówili, że to wina kufra, że wysokiej szyby, zdjąłem wszystko, wymieniłem oponę na nową, wywarzyłem i było tak samo, przestałem na to zwracać uwagę.

Odnośnik do komentarza

Maciek, przy każdej prędkości, szukałem trochę w necie i okazuję się, że masa ludzi ma taki problem w swoich moto. Piszą o lagach, tarczach, klockach, łożyskach, oponach, krzywych ramach. Ja zwróciłem uwagę, że na stopce koło wprawione w ruch powinno toczyć się swobodniej, u mnie napotyka lekki opór i staje w miejscu. Dziwne jest to, że po całodniowej jeździe tarcze i zaciski są zimne.

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś ma ochotę na spontaniczny wypad na łono natury to zapraszam jeszcze dzisiaj lub jutro do mnie do Zofiówki. Zajęcia sportowo-rekreacyjne, grill, itp itd...

Odnośnik do komentarza

Wybieram się z Świderkiem za godzinkę do Płocka chętnych proszę o kontakt 798 076 626.

A jest ciepło a lody tam super no nie Carl.

Odnośnik do komentarza

Płock piękny trafiliśmy akurat na dni muzyki techno ,ludzi moc km 230 .

Dzięki Świderki za super wyprawę i towarzystwo.

Foty później.Carl przeprasza poprawie się ale na wadze.

Odnośnik do komentarza

No mnie też 15 kroi się dobra impra, więc chyba lipa będzie z wyjazdu :-(

Ale zawsze jakiś obiad możecie tam zjeść na mój zeszyt :)

Odnośnik do komentarza

Szkoda że nie wczoraj ten tekst, byśmy sobie gdzies skoczyli a tak zrobiłem samotna rundę w koło komina, znudziło mi sie i jestem w domu, i będę sie raczył atakiem chmielu z browaru pinta.

Chyba że masz jeszcze ochotę jestem gotów .

Wysłane z mojego HTC One SV za pomocą Tapatalk 2

On byl dzień wcześniej :band:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...