Skocz do zawartości
Forum Burgmania

I znowu SPONTANICZNIE


Bulba

Rekomendowane odpowiedzi

Zawody są od 8 do 17. maksymalnie 250 uczestników, 170 startów.Na razie nie ma list startowych, więc nie wiem, który startuje. kontakt 515 o94 dwa dwa jeden

Odnośnik do komentarza

Byłem kiedyś, bajka .Tyle że to ginący element imprez moto.Z reguły piwko, koncert i parada.

Chyba Stefan Byłeś na jakiejś innej imprezie,bo to jest ''Rajd'(na orientacje) jednodniowy,a że ktoś chce przyjechać wcześniej i zostać na niedzielę to już sprawa indywidualna każdego uczestnika.

Odnośnik do komentarza

Rypaku litości, przeczytaj mój list jeszcze raz, Pisałem że takich imprez już nie ma. Teraz piwko itd.A tam przy okazji święta Obornik Śląskich był Rajd Kocich Gór.Same Oborniki piękne, wille przedwojenne śliczne.Obok Wrocław i wszelkie atrakcje.Morwa wtedy była na rajdzie. Gimkhana też była na boisku szkolnym.

Czerwiec 2012 rok, deko przed Euro w piłce.

Czerwiec 2012 rok, deko przed Euro w piłce.

Odnośnik do komentarza

Dobra Stefan zlituje się :fireman2: bo szkoda cennej piany :chef:

A podobnych imprez nie brakuje np tu:http://paszkowrally.jimdo.com/

Odnośnik do komentarza

Byłem na tych zawodach straży.Chłopaki trzymać z dala kobietki od Nico.Same mięśnie, zero tłuszczu a jak jeszcze mundur założy to będą miały miękkie nogi.Impra fajna. Dla rodzin z dziećmi też.Pogoda dopisała, były nawet psy ratownicze. W drodze powrotnej między Giemzówką a Grodziskiem wybiegł na drogę paw ! Serio, auta stały i czekały aż przejdzie.Wybiegł z łąki na której kosili ciągnikiem trawę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzisiaj w Grabicy startuje I festyn wieprzowiny. Nie wiem na jakim poziomie jest impreza, ale może byc fajnie. Bulba zdaje się byl na czymś takim w zeszłym roku i chyba zachwalał.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

niko szacun wielki. Tylko mogę się domyślać ile zdrowia kosztuje taki występ. Bo na akcji to adrenalina chyba trochę pomaga? Tak mi sie wydaję? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

niko szacun wielki. Tylko mogę się domyślać ile zdrowia kosztuje taki występ. Bo na akcji to adrenalina chyba trochę pomaga? Tak mi sie wydaję? Pozdrawiam.

Na akcji tak ale na zawodach też :) W porównaniu z treningami na zawodach poprawiłem sie o 11s. Do września chcę zejść na 2minuty.

Mistrz Polski i świata, tzw. World Record Holder robi to w 1.23 :) Rafał Bereza :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...