Skocz do zawartości
Forum Burgmania

wymiana opony w Bydgoszczy


Kuba75

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

Mam pytanie.

Zakupiłem do mojego burgiego nową oponę do tyłu. Mieszkam w Świeciu i byłem u wulkanizatora i powiedział że mi kółka nie wyważy. Postanowiłem wymienić oponkę w Bydgoszczy. może ktoś podpowie gdzie mogą mi to zrobić. I jeszcze jedno - Jak zdjąć tylne koło w K1?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz

K

Odnośnik do komentarza

A możesz napisać u jakiej łajzy byłeś?? Dopiero teraz widze Twój post i trochę się dziwię, że się nie odzywasz. Napisz kto nie wyważa? Kacpura czy te lenie za strażą pożarną? Już to przerabialem.

Odnośnik do komentarza

byłem u wulkanizatora i powiedział że mi kółka nie wyważy.

Stary, mało tego ja byłem w salonie Yamaha i mi powiedzieli, że mi koła nie wyważą,

pojechałem do Włocławka i wyważyli kółko bez problemu !winkiss

Do koła bez łożyska musi być wyważarka automatyczna, bo inaczej nie wyważą.

Odnośnik do komentarza

A po co ci jechać do Bydgoszczy w Topolnie u Manixsa robi wszystko jak należy sama w zaszłym roku byłam u niego wymieniać oponkę tylną masz tu jego stronkę http://www.manixmoto.pl i numer tel.Piotr 698455108. polecam naprawy też robi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ja byłem za Policją w Świeciu i mi oponkę wymienił ale już nie wyważył. Pojechałem do Selco i tam mi wyważyli. Trochę mieli problemu z uchwytem, ale jakoś się udało. Założyłem kółko i jak jeżdże to nic nie bije - bynajmniej nie czuje. Pozdrawiam.

PS

Gdybym wczesniej przeczytał odpowiedz od Baski13 to wjechałbym do topolna.

pozdrawiam

K

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...