Skocz do zawartości
Forum Burgmania

spotkanie


pinio

Rekomendowane odpowiedzi

Kto chętyny może sobota albo niedziela spotkanie na solnym we wrocławiu , godzina do ustalenia( jak dlamnie może być każdy dzień oprócz ponoedziałków i czwartków)a potem wspólna wycieczka

Odnośnik do komentarza

Cześć

Jak widziałeś w poście Markiza w innym wątku - Wrocław się budzi z przepicia snu zimowego...

Jeśli o mnie chodzi, to spotkanko chętnie, najbardziej w weekend, ale już niedługo (od przyszłego weekendu) dzień będzie dłuższy więc może i w tygodniu być.

Przygotowania do sezonu trwają, duża szyba już założona, ale na myjce jeszcze nie byłem :D

Odnośnik do komentarza

W tą sobotę to chyba --TU-- wyląduję. Obiecałem kumpla wspierać w wysiłku i w razie czego podholować do mety :rolleyes:. No ale też nie chcę się uwiązywać do maratonu na cały dzień i można się poturlać po okolicy. A nawet kiełbaskę uwędzić np. na szczycie Ślęzy.

Odnośnik do komentarza

Jakby co to w niedzile jade do Slęzy do zamku Topacz (muzeum motoryzacji przy zamku ) koło 15 z wrocławia z popowic

Odnośnik do komentarza

To w sobotę popołudniem może poprawkowy grillek u mnie w podwórzu?

Woody - co ty na to?

Sorka, nie zaglądałem na forum przed weekendem, a weekend miałem dosyć obłożony.

Może w najbliższą sobotę jakaś krótka przejażdżka kole południa, bo wieczorem jestem umówiony na większą imprezę.

W związku z tym niedziela na pewno odpada <_<

Jedyne, co mnie martwi, to że straszą jakimś ochłodzeniem w okolicach 30 marca...

Ale jak to na Św.Hieronima - jest deszcz albo go ni ma !w00t

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...